Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, aki nem...

Van olyan baba, aki nem nagyon szeret ölben lenni, és inkább a kiságyában van el szívesen?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idősen (volt) ilyen? Megváltozott?
2014. márc. 25. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt pici korában a lányunk. Most másfél éves és nagyon kis bújós, úgy ölelget, úgy szorít, hogy szinte fáj. Kb. 1 éves korától ilyen, mint most, de már előtte pár hónappal elviselte, ha felvette. Minimum fél éves, de inkább 8 hónapos koráig sokszor azért sírt, hogy tegyem le.
2014. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen természetű? Társaságkedvelő, vagy inkább visszahúzódó? Szeret egyedül játszogatni?
2014. márc. 25. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fiam is ilyen volt- 3 éves lesz nem sokára, most kezd bújósabb lenni. Egyébként nagyon nyitott barátkozó gyerek.
2014. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem nagyon jó természete van, legalábbis eddig nagyon jó és könnyű volt vele. Amúgy már majdnem 20 hónapos, de még semmi komoly hiszti. Szereti a társaságot, szeret menni mindenfelé, sétálni, játszótérre, mondokázóba, rokonokhoz, de ha itthon vagyunk akkor is szépen és hosszan eljátszik, akár egyedül, akár velem. Szereti a játékait is, szinte mindet. Nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott, de nagyon érdeklődő is. A nagy "vadulásokat" nem szereti. Pl. ha a baba-mama klubban birkóznak a gyerekek, vagy nagyon kiabálnak, akkor abból kimarad, de nagyon figyeli őket.
2014. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!