Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kortez mint fiú név! Véleménye...

Kortez mint fiú név! Véleményetek?

Figyelt kérdés
Ádám Noel a fiam neve. De szívesen adtam volna neki a Kortez nevet. Nektek tetszik ez a név? Ismerősömet hívják így,a páromnak nem tetszik.Nektek?

2014. márc. 25. 09:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a dícséretet ! :-) nektek fiatok vagy lányotok van? Mi a nevük? :-)
2014. márc. 25. 21:58
 12/14 anonim ***** válasza:
3as vagyok:Lányom is van:Lilla Zsófia és fiam is van:Bence Péter.Ma 1 éves. Tényleg a könyvben a Cortez Ádám...De annyira fura ádámként emlegetni... Azért esett ki a fejemből.
2014. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedvenc női neveim közt van a Zsófi :-) Én is gondolkoztam a Bencén! Az is szép név! Boldog szülinapot a manódnak! Hát ez a Cortez Ádám furcsa,mert ha a Kortezre esett volna a választásunk akkor Ádám Kortez lett volna :DD ismerősöm fiának a neve Noa. Azt hitte, csak bece név....de nem! Rendes keresztneve :O
2014. márc. 26. 07:52
 14/14 A kérdező kommentje:
*azt hitteM
2014. márc. 26. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!