Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies 3-as pelenkáról...

Huggies 3-as pelenkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Az 1-es nekünk nagyon jó volt, a 2-es annyira nem, érdekelne nektek bevált-e a 3-as. Érdemes lenne kipróbálnunk?
2009. dec. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerettem, igaz, nálunk eddig egyik pelusnál se voltak "balesetek", kivéve az első heteket és amikor csak 5-6 naponta volt "termés", akkor meg igazán mindegy volt, épp mi van rajta :)))
2009. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált, de én a Pampers-t jobban szeretem, az vékonyabb picit. És a Huggies 3-as nagyobb is, mint a Pampers 3-as, megvettük, majd megvártuk míg belenő. :-)

"Baleset" ezzel a kettővel sosem történt.

2009. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Balesetünk nem volt, ebből a szempontból nagyon jó pelus, csak annyira szoros, hogy mindig bevágta szegény kicsikém combját, én emiatt nem szerettem:(
2009. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!