Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok egy kis biztatást...

Szilvi01 kérdése:

Tudnátok egy kis biztatást adni? Nagyon szeretnék kistesót. ( hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy 22 hónapos kisfiam, nagyon szeretnék neki kistesót, írtam már egy kérdést ide pár hete de azóta változott egy két dolog. Sokan írták h nem vállalnának annyi pénzre másodikat. Párom új poziciót kapott így a nettó 100 helyett 130ezret keres, tudom nem olyan sok de több mint volt. Én jelenleg gyesen vagyok bevételem 37 a családival együtt, nincs hitelünk, saját lakásba lakunk.hely és minden lenne a kistesónak. Kisfiamról maradt sok ruha meg kiságy kiskád stb, ha kislány lnne akkor kellenenek ruhák. Nem akarok sok korkulonbséget. Nem élünk nagylábon de megvan mindenünk, mindent megtudunk adni a gyereknek. Szerintetek elég ez a pénz arra h legyen kistesó.?Olyanok írjanak akik ilyen cipőben járnak. Én később nem akarok szülni, tudom h nem vmi jók a körülmények,de nem akarok megint hónapokat álláskereséssel tölteni, félek h kifutok az időből.
2014. márc. 26. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb pénzt a hitel viszi el (ami nektek nincs ugye) meg a rezsi.Mennyi a rezsitek?Ha nem sok,akkor szerintem 167.000-ből szerényen,de meg lehet élni egy 4 fős családnak.
2014. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk kb 50 ezer ebben van futes villany, közös ktsg.internet. Nyáron ez kevesebb.
2014. márc. 26. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám ebben az esetben,szerintem a legtöbb ember nem gazdálkodik ennél többől.
2014. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehhez, ha jön a tesó, hozzájön még 10000 ft adókedvezmény és még a második gyerekre a csp (2 gyerekre az 26.600 ft).

Férjem 100.000-et keres, én gyesen vagyok, 2 gyerekre a családi. Ennyi az össz. bevételünk, de megélünk, félre is teszek, és nem veszem meg a legócskábbat semmiből. Igaz, jól tudok gazdálkodni :)

2014. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 27 párom 29
2014. márc. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!