Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós kisfiam alig eszik...

14 hós kisfiam alig eszik vmit. Vettem neki cebion multivitamint. Vki próbálta már? Használt?

Figyelt kérdés
ha rajta múlna, semmit nem enne... max gyümölcsöket, mert az édes... néha adok neki babapudingot, hogy egyen vmit... szóval csak az édeseket eszi, abból is keveset...Már nagyon szomorú vagyok... Mit tegyek? kérlek segítsetek, hátha vki járt már így...(kb 1 hónapja tart ez, igaz, jönnek a fogai, de azelőtt 3x ennyit evett...)
2009. dec. 17. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlo,főleg most hogy beteg volt.az étkezések idejét ugyanugy betartom,kettő között ilyenkor sincs nasi,mert akkor kajaidőre bizti nem éhezne meg.

Nagyrészt a mi ételeinkböl eszik már,de max 5 kanál aztán nem kell neki több.Este még tápszer van,de ha napközben se akar enni akkor ebédre vagy reggelire is kap azt,ennie azért mégiscsak kell.

2009. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is 14 hós, ő is kapja ezt a vitamint, de nem vettem észre, hogy ettől jobb étvágya lenne, már ha arra vagy kiváncsi. Szerintem adj neki tejpépeket azok nagyon finomak és táplálóak, plusz ha még kap tápszert az is jó. Az enyém pl. nagyon szereti a leveseket,sokféle gyümi levest lehet készíteni , persze ha szereti.
2009. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 19 hós, most kapja 1 hónapja a cebion multit, de szerintem sem növeli az étvágyat.

Sajnos ő is keveset eszik és minden héten mást szeret.

2009. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!