Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 ho koruli babaitokkal miket...

8 ho koruli babaitokkal miket jatszotok?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami jo keszsegfejleszto jatekot?
2009. júl. 27. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a legújabb kedvenc, ami készségfejlesztő is szerintem: a pillepalack :) Megy utána, elgurul, próbálja elkapni, és úgy kúszik utána, mint egy kis katona :) Tök ari :)

A másik, amikor a járókában van, a járóka tetejére lógattam játékokat, és azokat próbálja elérni, így ágaskodik felfele, szintén tök ari :)

Meg imádja a csörgő-zörgő gurulós labdáját, azzal hasonlóan játszik, mint a palackkal.

Majdnem 8 hónapos kislány.

Szia!

2009. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sTrandra járunk, imádja a vizet. Elkezdtem mutatni dolgokat: itt a csiga....itt a szeme...hol a csiga, mutatsd meg? Egy hét gyakorlás után ( napi 10 perc max) 3-4 dolgot igy már megmutat. Gyere ide!:) idekúszik, ha intek magam felé. Földön hasal, ha guritod a kislabdát, ő is visszaguritja, vagyis felém próbálja dobni, vagyis labdázni kezdett. Kismedencében délelőtt vizijátékokkal pancsizunk. Ő benne ül én locsizom, mutogatom a játékokat, csapkod, röhög. Fejére teszek pelust, pólót és kérdezem:hol a baba? Ő leveszi a pólót:itt a baba!:) hát lyenek:))
2009. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlókat játszunk. Szoktunk például vadászni, ilyenkor együtt mászunk a lakásban valami plüss állatért vagy játékért. Szoktunk mi is labdázni, azt is nagyon szereti. Mondókázunk, táncolunk, birkózunk. Van a közelben egy olyan játszótér, ami kifejezetten babáknak van, újabban oda járunk hintázni. Mi ugyan nem járunk strandra, de ebéd után szoktunk pacsálni egy kicsit napközben is. Egyrészt meg nagyon maszatos lesz, másrészt mert nagyon meleg van. Ilyenkor a kádban is játszunk kishajókkal, ilyesmikkel. Szoktunk formaválogatózni, építeni (ő inkább rombol egyelőre), kisautót tologatni, újságot tépkedni, de nálunk is nagy kedvenc a pillepalack, a fakanál.
2009. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!