Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű dolog történt, mit...

Szörnyű dolog történt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apósom múlt héten elvitte az egyéves kisfiamat setalni és rèszegen hozta haza. Tény h. iszik de nem gondoltam volna h. Képes ennyire undorító dologra. Én azóta nem bírok ránézni sem. Annyira lelkiismeret firdalásom van h. Nem eszek nem alszok egy hete. Együtt lakunk. Hogy lehettem ilyen hulye h. Bíztam benne? Ő persze tagad, nem hisz nekem senki hiába mondom el h. Mi volt. A párom elhitte de nrm csinált semmit nem akar veszekedést. De én nem bírom.
2014. márc. 28. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de most miért nem tudsz aludni? elengedted, igen, rossz döntés volt, de végeredményben nincs baja a kicsinek. többet nem viheti el. ezen már így kár rugóznod
2014. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már kár ezen rugózni, ami történt megtörtént, máskor ne engedd el vele kettesben a gyereket.
2014. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mesélek egy érdekes dolgot-réges rég,mikor a bátyám volt picurka-45éve,akkor a nagypapa elvitte a babakocsiban sétálni.hitetetlen jó fej volt állitólag az öreg(én nem ismertem)imádta a tesóm,humoros,jókedvű volt -de szeretett inni.várták,várták,apukám elindult megkeresni-majd'szivrohamot kapott-babakocsi a kocsma elött ,bátyus meg ül a nagypapa ölében-és issza a málnaszörpöt.

tudom,h ez most sarkitott,és én sem adnám oda,ha be van rúgva-csak a poén kedvéért meséltem el.meg persze régen más volt

2014. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak összefacsarodik a szivem ha arra gondolok h a drága kisfiam ott ül mosolypgva a kocsiban ez a vadbarom meg zabál mellette. Tudom nem mentség de mikor elindultak előtte mèg nem ivott semmit.
2014. márc. 28. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát ebből azért nem kell ekkora ügyet csinálni. Ez van, tanultál belőle. Fogják még a gyerekedet csalódások érni, nem omolhatsz össze mindegyiknél...
2014. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért, érte a gyerekedet valami rossz élmény? Valószínűleg ő ebből annyit vett le, hogy jó nagyot sétált a papával, és sok ember közé vitte.

Örülj, hogy nem történt semmi baj, és ennyi. Zárd le a dolgot. Kár ezen rágódni.

2014. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kellene ezen ennyit rágódni, de ez vsak a jèghegy csúcsa. Az hogy rajtam kívül senki mèg csak le se szidta, meg hogy vigyorog mintha mi se történt volna kiveri nálam a biztosítékot... Egyszívesebben agyonütném!
2014. márc. 28. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm azt hittem, hogy leitatta a gyereket. Az öreg hadd igyon, ha fér bele, és persze, hogy jobb lenne olyankor mindkettőt felügyelni valakinek inkább, de alapjában véve nekem is inkább nagyon jó emlékeim vannak szeszfelhőben marháskodó öregekről kiskoromból, csak azok persze leginkább valami szalonnasütésfélén vagy ilyesmin, sok vigyázó szempár előtt történtek... :)
2014. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!