Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislánynak fülbelövés?

3 hónapos kislánynak fülbelövés?

Figyelt kérdés
Mennyire fogja megviselni? Utána mivel kezeltétek fülét? Meddig volt benne a fülbevaló,miután kicseréltétek a sajátra?
2014. márc. 29. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nem fogja megviselni csak a pisztoly csattanásától ijednek meg a babák amint anyuka felveszi öket máris megnyugszanak általában. Van már olyan pisztoly is ami direkt babáknak van és nem csattan én olyat nem használtam még igy nem tudom hoygan reagálnak de biztos jobb mint a csattanós. Utána 2 hétig ne cseréld ki és naponta többször forgasd neki, kezelni nem muszáj de nem árt ha picit áttörlöd alkoholos fültisztitó pálcikával. de mindent el fognak mondani ott ahol csinálják.
2014. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alexa+Hédi válasza:

En mar a korhazban megcsinaltattam a kislanyomnak, egybol a sajat fulbevalojat tettek be. Semmivel sem kellett kezelni utana, neha megmozgattam neki, de ennyi. Par nap alatt teljesen szep lett. Ha szukseg lett volna ra, esetleg alkohollal letorolgettem volna, az ugyis volt keznel a koldokcsonk miatt.

Szerintem 3 honaposan meg egyaltalan nem fogja megviselni, gondolj csak az oltasokra...igaz sirnak par masodpercig, de nagyon konnyen megvigasztalodnak meg ebben a korban. :)

2014. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4hónaposan lőtték ki a fülét a kislányomnak, egyáltalán nem viselte meg, csak egy picit sírt, de amint átöleltem megnyugodott, kaptunk cseppeket azzal kellett csepegtetni, most 2,5éves de még nem cseréltük, egyenlőre nem is tervezzük.
2014. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős volt mikor kilövettük neki. Se forgatni se kezelni nem kellett neki-ezt tanácsolta aki csinálta és semmi gond nem lett vele. Az elsőnél nem sírt csak a másodiknál de mire kiértünk az üzletből semmi gond nem volt. Csináltassátok meg minél előbb mert egyre nehezebb lesz aztán lefogni a kis fejét ha esetleg mocorogna.
2014. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Sztem nagyon durva h ekkora gyereknek egyaltalan megcsinaljak es van szive a szulonek kilovetni.En is anya vok 2 eves a lanyom de eszembe nem jutott volna ....na mind1 nem is Mo-on elek csak otthon divat ez.
2014. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen egyetértek az 5-ös válaszolóval, pedig én Magyarországon élek.

Eszembe nem jutott kilövetni a lányom fülét!Egyrészt mert ez kínzás komolyan, másrészt meg nem érzem fair-nek hogy én döntsek arról hogy neki legyen fülbevalója vagy sem.Nekem is át szúratták a szüleim a fülem, de a kutya sem kérte..most van 2 luk a füleimen, és egyáltalán nem hordok fülbevalót, mert utálom..

2014. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyan már egyáltalán nem kínzás. és olyat még nem hallottam hogy egy lány arról panaszkodott volna,hogy a szülei olyan gonoszak voltak,hogy kilyukasztották a fülét az ő beleegyezése nélkül-de olyat már hallottam hogy azért volt mérges mert nem tették meg,és nagyobb korában meg már nem merte..
2014. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom már majdnem 3 hónapos volt, amikor belőtték a fülét, pontosabban neki szúrták, merthogy a csecsemősök csinálták, abból a kórházból, ahol szültem. Nagyon sírt szegénykém, vérzett neki, alkohollal kezeltem egy hétig, nem is érhette víz, egyből a sajátját kapta meg.
2014. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na ép ezért nem jó a szúrás a lövés nem vérzik, nem okoz semmi ilyet, másnap érheti viz nem lesz seb, semmi ilyen. Sokkal kiméletesebb a lövés, én nem engedném tűvel az tuti.
2014. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Baranka ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem volt gond. 10 hós volt amikor kilötték neki. Csattanástól ilyet meg inkább. Néha höbörgött amikor eszébe jutott de szerencsére nem volt gond. Meg az első este szokatlan volt neki a fülbevaló, gondolom nyomta neki. 3 hét után cserélhettem volna ki. De sajnos idő előtt ki esett a belőtt fülbevaló így hamarabb ki kellett cserélnem a sajátjára. Ja és csak forgatnom kellett.
2014. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!