Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek/öltöztetté...

Hogyan öltöztetitek/öltöztettétek a babáitokat bent a lakásban illetve kint?

Figyelt kérdés
20-24 fok van a lakásban, 11 hetes baba, és persze első baba. Olyan tanácstalan vagyok... Kíváncsi vagyok rátok, h mit adtok a babáitokra (body, rugi, hosszú-rövidujjú hány réteg stb.) Vagy mit javasoltok?
2014. márc. 30. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Bent rövid ujjú body+hosszú ujjú pamut rugi, vagy hosszú ujjú body+rövid ujjú póló+melegítőnadrág+zokni.

Kint hosszú/rövid ujjú body+rövid/hosszú ujjú póló+bélelt farmer nadrág+zokni+pulcsi+sapi, takaró alá-fölé.

Ez babakocsiba, ha kendőzünk akkor kicsit vékonyabban.


10 hetes

2014. márc. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hetesem bent body és rugiban van (22 fok van), kintre tegnap erre ráadtam egy kapucnis rugit meg egy cérnasapkát, de szerintem túlöltöztettem.
2014. márc. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bentre elég rá a body és rugi. Ha meg kimentek, adj rá eggyel több réteget, mint amennyit Te felveszel. Például ha Te egy szál pólóban mész ki, elég rá egy pulóver, lábára vékony nadrág vékony takaró vagy vastagabb takaró. Ha pulóverben mész ki, akkor például vastagabb pulóver vagy kiskabát. Ilyen pici fejére 30 fok alatt kell valamilyen sapka.
2014. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bentre bőven elég egy ékony rugi. Kintre rugi plussz szabadidő ruha szerűség.
2014. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hasonlóan öltöztetem én is, csak csomó fotót látok a lányommal nagyjából egyidős babákról, h egy hosszú ujjú bodyban vannak a babák és kész. Zokni sincs rajtuk. És egymástól független babák, és mostani fotók.

Hát mondom, még én is melegítőben és zokniban vagyok itthon, pedig nem vagyok egy fázós fajta.

2014. márc. 30. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!