Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig öltöztetit...

Hány hónapos koráig öltöztetitek/öltöztettétek a babátokat rugdalózóba?

Figyelt kérdés
6 hónapos babámra még legtöbbször rugdalózót adok.Szerintem az a legkényelmesebb, mert a zokniait lerugja, a pólócskái pedig sokszor felcsusznak.Viszont a napokban "megszoltak", hogy ilyen nagy babára már nem való rugdalózó.:(Tényleg?
2010. aug. 30. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze hozzá.


éjjelre még ráadtam a rugit de amikor már kúszott mászott akkor body és kisruha - nadrág és póló-

2010. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 6,5 hónapos, de ő már csak éjszakára kap rugit, most hogy hűvösebb van. Body mindig van rajta, és a fölé nadrágot meg pólót adok, vagy csak napozót, amíg nagy melegek voltak.

De azt azért nem mondanám, hogy nem való rá a rugdalózó. Ki hogy szereti!

2010. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, a fiam 5.5 hónapos és itthon mindig rugdalózóban van. Ha csak sétálni megyünk, akkor is, max. kardigánt adok rá. Ha orvoshoz, bevásárolni megyünk, akkor öltöztetem 'felnőtt' ruhába, nadrág, póló, stb.

Én is úgy gondolom, hogy sokkal kényelmesebb neki, mint a nadrág, ami lehet, hogy szorít, csak nem tud szólni. Majd ha már tud járni, akkor kap itthonra is rendes ruhát.

2010. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én még most is adok rá éjszakára 15 hónaposak vagyunk. Amíg a babádnak kényelmes addig nyugodtan adjál rá. És ne foglalkozz a beszólásokkal.
2010. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos korig adtam rá rugdalózót, utána body + nadrág, így nem csúszott fel. Utána már én is babásnak éreztem, így már csak éjszakára adtam rá. De ha te ezt tartod kényelmesnek és praktikusnak, nincs azzal semmi gond, ne törődj mások véleményével!
2010. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos koráig adtam rá rugit!Aztán body (esetleg még fölé póló)alul meg naci!Amíg nem állt fel addig lábas naci,majd már csak kisnadrág zokni!Éjjel viszon t a mai napig rugiban alszik!9 hós!De ki hogy szereti!Te ézzed hogy kényelmes a Babádnak!
2010. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van a válaszolóknak, addig adod, amíg úgy gondolod, hogy kényelmes. Én a másfél évesemre is most itthon azt adtam, mert hűvös van, és abban érzi jól magát. Szerintem inkább az gáz, amikor a pár hetest nadrág-póló-zokniba öltöztetik, mert azt hiszik, úgy divatos. Nem hinném, hogy kényelmes lenne.
2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én a mai napig használom a bodykat pl. rugit már nem adnék rá de amig nem szobatiszta tök jól jönnek a body-k.


a férjem néha megjegyzi hogy nem baba már de még nem teszem el őket igy hidegebb napokon remek!

2010. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
éjjelre talpas nadrágot kap,ha hidegebb lesz,kapja a rugikat.nincs ki belőle a dereka,nem szorítja el a lábát,mint a zokni.aki meg ilyen miatt megszól...ne figyelj rá,te vagy az anyukája,te tudod,mi a jó neki.
2010. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én imádom, hogy néha még mindíg baba, szeretem is babásan öltöztetni, elvégre még az. 7,5 hónaposan még hátulgombolós rugijai is vannak. Ráér még nagyfiúként öltözni egész életében. Kimenős rugija is van még, épp most nőtt bele, de leginkább itthon használunk rugit.
2010. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!