Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet erről leszoktatni...

Hogy lehet erről leszoktatni a fiamat? Vagy jól van ez így?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél éves, és kb egy hete "udvar és utca függő" lett. Teljesen felborult minden, nem iszik, nem eszik, állandóan kint szeretne lenni. Egy napunk katasztrofálisan tellik. Felkelünk, reggelizünk és már mondja is hogy ki, ki szeretne menni. Elalvásig kint vagyunk, ilyenkor alszik 2 órát átlagosan és ahogy felkel mondja megint hogy ki. Nem hajlandó enni ilyenkor, muszáj kivinnem, mert akkora hisztit levág hogy csak na. Akkor meg úgyis mindegy, nem eszik. Olyankor kimegyünk az udvarra ott homokozik. 4 óra körül lehet behozni (szintén nagy hiszti árán) akkor eszik kb 3 falatot és megint menni kell. Volt hogy konkrétan pisilni alig tudtam úgy hisztizett. Tépte ki a wc papírt a kezemből, húzta a nadrágomat hogy ki. A konyhába képtelenség kimenni, akkor egyenesen ki kell menni az udvarra. Anyukámhoz hetente többször átmegyünk, ott sem marad meg. Nem tudom mi a megoldás. Oké hogy kell a friss levegő, de az hogy szó szerint csak aludni jövünk haza, az nem oké. A főzésről ne is beszéljünk... Nem tudok itthon megcsinálni semmit, egy mosást berakni vagy bármi.

Mit csináljak?


2014. márc. 30. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát biztos nagyon nehéz helyzet nálunk is hasonló a szitu csak nem hisztizik ennyire ha nem azonnal megyünk ki. Ha úgy van le köti magát (mondjuk általában én is kellek:) ) rajzolgatunk építünk stb. Nálunk most a kerekmese a nagy sláger azt hallgatja és közbe játszik. Próbáld meg valami zenével lekötni bár nem tuti hogy sikerül. muszáj főzni meg háztartást is rendezni :/. meg hát egész nap futni utánuk az ember nem bírja az én lányom csak úgy repít a motorral az utcán sose fárad el. ja ha ez vígasztal brutális hisztik vannak bejövetelkor.. egy kicsit le rövidítettem ezzel a kerekmesével hogy ha bejövünk azonnal bekapcsolom.
2014. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is nagy sláger a kerekmese! :D Imádja a fiam. De már nem köti le semmi. :(
2014. márc. 30. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híve annak hogy 66játék kell a gyereknek de lehet unja őket. Kaptunk barátnőmtől párat és tök jól elvolt velük ha nem is hetekig de pár napig tökre örült nekik. egy próbát megér jobbat nem tudok sajnos :( azért annyi időd kell hogy legyen hogy wc-zz. ha tetszik a drágának ha nem.
2014. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!