Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is végigüvöltette...

Más babája is végigüvöltette az éjszakát fogzáskor? És ha igen, hány napig, hétig - remélem tovább nem?! Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2 órát ha aludtam egész éjszaka, előző éjszaka kicsit jobb volt, azelőtt pedig szintén rosszabb. De összességében már több hete megy a szenvedés, a mai viszont teljesen kiborított. Igaz, hármasikreim vannak, persze hogy nehezebb, de ennyire??? És még "csak" kettőnek jön a foga. Mit adjak nekik, mitől tudnának aludni éjszaka? Már régóta duzzadt az ínyük, az a kis fehér csíkocska is ott van már, de fog még sehol. Ha ez még hónapokon keresztül megy (de már heteket se bírok ki) akkor én idegösszeroppanást kapok.
2009. dec. 18. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem irigyellek nekem csak 1 gyerek van de mikor a foga jön az maga a pokol éjfélkor elkezd üvölteni és csak sír és sír. Mi a virburcol kúpot használtuk az elején nagyon jó csak drága ezért most az utóbbi időben nurofen kúpot kap.

Én úgy szoktam hogy akkor adom a kúpot ha már így felsír mert ha lefekvéskor kapta akkor ugyanúgy felsírt mintha nem is kapott volna semmit.

Mennyi idősek, fiúk, lányok?? Sok erőt és kitartást!!

Egy 11 hónapos kisfiú anyukája.

2009. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

6 hósak, lányok. Kipróbáltuk már a viburcolt, chamomillát, borostyánláncot, most már laktatóbb tápszert is kapnak, hátha jobban alszanak (tegnap szerintem ezért aludtak jobban, de akkor meg ma miért nem?)

Nurofent viszont nem lehet minden nap, nem? Hány napig lehet egyfolytában? Meddig tarthat egyáltalán ez az sikítozós-üvöltős időszak?

Amúgy fél órás ringatás után már nem sírnak, de csakis kézben. Amint megpróbálom letenni őket, abban a pillanatban belehasít a nagy hangjuk az éjszaka csendjébe. Én meg legszívesebb otthagynám már őket. Ha összesen a háromnál (mert persze a harmadik meg nem bírt aludni a két sikítozóstól) nem ringattam el őket 50-szer, akkor egyszer sem.

2009. dec. 18. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nekem "csak" 2lányom van, de nekik is egyszerre jönnek a fogak. Már hetek óta ez van mint nálatok. Az egyiknek 1hete a másiknak pár napja érzem, hogy már kint van a fog. Sajna nekünk se vált be semmi. Ha éjjel nem tudom meggyugtatni őket akkor kiviszemmagunkhoz őket és ott alszanak. Az egyik apával a másik velem. Így mi is tudunk pihenni.

Ja és 8hónaposak. Most jönnek az első fogak.

2009. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Legalább valahogy alszanak, az enyémek sehogy! Szegénykém, azért nektek se egyszerű.

Ja, és ráadásul fogakat sehol nem látni! Legszívesebben kihúznám valahogy, ha lehetne (mármint az ínyükből, hogy kinn legyen, nem teljesen. :) )

2009. dec. 18. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Húúú, hát ez nagyon kemény! 3 baba?! Le a kalappal előtted és gratulálok!

A válaszom egyébként...nekünk az első két fogacska egyszerre jött az 3 hétig tartott. Éjszakánként vagy 8x keltünk és egész nap csak nyűglődés, szenvedés, nappal sem alvás stb...

A harmadik foggal 1 rossz éjjelünk volt amikor este 11-kor felébredt és hajnali 3-ig ébren voltunk. :(

A negyedik fog úgy jött ki, hogy észre se vettem, egyszer csak ott volt. Szóval ez tök változó de az tűnik logikusnak, hogy az első fogak jobban fájnak mert még "új" utána meg hozzászoknak és megtanulnak vele együtt élni.

2009. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!