Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges hogy egy eves kor...

Lehetseges hogy egy eves kor utan szokjon ra a cumira egy baba?

Figyelt kérdés
Kislanyom egy eves elmult,mindig vettem neki rengeteg fajta cumit, de soha nem cumizott,a legtobbtol meg oklendezett is, de most talaltam egy fajtat amit ugy ahogy, elfogadott. Meg szoptatom, de mar csak elalvaskor es este, es par napja vendegsegben ideges lett a sok embertol, kerte volna a cicimet de odaadtam neki a cumit, es eleteben eloszor lattam hogy cumizott tenylegesen. Azota probalgattam es itthon nem kell neki de stresszhelyzetben elfogadja. Raszokhat ilyen idosen? Ha egyik naprol a masikra abbahagyom a szoptatast,akkor a cumival fogja potolni a nyugtato hatasat? Mert mar csak amiatt kell neki a mellem is.
2014. márc. 18. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy rászokhat. bár szerintem butaság, mert pár hónap múlva meg jönne a leszoktatás, szóval szerintem értelmetklen lenne kialakítani egy rossz szokást.

keress inkább mást, próbáld ki a nyugikendőt vagy valami plüsst

2014. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarnam par honap mulva leszoktatni rola, orulnek ha csak a cumit hasznalna a mellem helyett, az tarsadalmilag elfogadottabb mar ebben a korban :) sajnos pluss meg szundikendo meg ilyenek nem kellenek neki, nyugtato hatassal nincsenek ra, de meg ebben a korban amugy is normalis a szopasi igeny,sot kesobb is, tehat ha a cumin elegitene ezt ki, nekem az mar rendben volna. De a vedononk azt mondta hogy ha az elejetol nem cumizott soha, akkor nem fog tudni raszokni. Akkor ez hulyeseg?
2014. márc. 18. 12:12
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Lányom is 1 éves kora után kapott rá.Alváshoz igényelte csak.Most februárban töltötte a kettőt és magától leszokott róla még a szülinapja előtt.
2014. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi a valaszt :)
2014. márc. 18. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:

off

Milyen.cumikat probaltatok? Melyik valt.be? Kisfiam 9 honapos, es neha olyan jo lenne, elfogadna a cumit! sokat autozunk (300 km) es neha az utolso fel orat mar nem birja. ilyenkor nagyon jo lenne.

2014. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden letezo cumit szerintem...nuk, mam, mulleres noname, dm-es noname, babynova kor alaku, aventes lapos cumi...mindenfele meretet is probaltunk. Most ez ami kell neki, dm-es, veletlenul akadtam ra azthiszem babylove (a dm sajat markaja) de ezen belul is az van rairva hogy kulonosen kicsi, az ujszulott cumiknal is joval kisebb maga a cumi resze ami a szajaban van. Neki bejott ez, mert nem oklendezik tole.
2014. márc. 18. 12:36
 7/8 Jégtánc ***** válasza:
Sima babydream a rossmannból.2db van egy csomagban.
2014. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem sem egyből szokott rá..a MAM-os lett a befutó,most 22 hónapos,csak alváshoz használja,napközben meg sem tűri a szájában,felkel és ideadja,a nagyobbak kiscsoportban adták oda a mikulásnak 3 évesen,minden gond nélkül,szinte mindegyik kicsinek volt kezdéskor cumija,tehát senki sem bírált minket-e miatt,amúgy most szokik le a ciciről is,magától,már cumit kér este pár napja cici helyett..
2014. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!