Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig érdemes kengurut használni (venni)?

Figyelt kérdés

5 hónapos 8,5 kg-os a babám.

Érdemes kengurut vennem?



2014. márc. 31. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó a hordozó, arról ne mondj le.


Csak elég szélesnek kell lennie a terpeszének.


Milyen árban gondolkodsz? Keresünk neked megfelelőt neten.

2014. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csatos hordozók:


[link]


[link]


Mei tai:

[link]


[link]

2014. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó a kendőben-csatosban-meitaiban, hogy egyszerűen a hátadra is veheted babókádat, ahol ő tud nézelődni, neked pedig óriási tehermentesítés :)


Két alapszabálya van a hordozásnak (a megfelelő lábtartáson kívül persze): minél magasabbra, minél szorosabban. Én próbáltam ellazázni, de úgy hátfájdítós volt, úgyhogy erre majd még figyelj :)

2014. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem tudok Magyarországon rendelni, mert Kárpátalján élek.

Nálunk nagyon nehéz hordozókendőt találni (turiban már találtam régebben, csak akkor nem kellett), csak kengurut újonnan vagy használtan.

2014. márc. 31. 11:48
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Próbálj itt egyezkedni, vagy varrass magadnak. Igazából egy jó varrónő (akár te is ha tudsz varrni) megnézi a szabásmintát, megveszed az anyagot, illetve a bélést (pl. ahol a válladat vágná), és hamar elkészülne. Azért ez nem agysebészet :) a terpesz részére figyelj nagyon illetve az anyag elég strapabíró legyen. Na meg a pontos méretekre, nehogy túl nagy/túl kicsi legyen.
2014. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!