Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összekeverhető a tápszert...

Összekeverhető a tápszert anyatejjel?

Figyelt kérdés
Sajnos a fiam már sehogy nem akarja az anyatejet. Pár hete kevesebb lett a tejem, kaptunk tápszert, pótoltam. Egy idő után már nem akarta szívni a cicit (gondoltam, hogy az üveg miatt). elkezdtem fejni és üvegből adtam neki (utána a tápszert). Már üvegből sem kell neki. Visszaraktam cicire, hátha onnan megeszi. Most ott tartunk, hogy párat szív és ordít (ugyanez a helyzet az üveggel is.) Viszont a tápszert egy hang nélkül megeszi. Ezért gondoltam arra, h fejném és odaadnám neki a kettőt összekevrve, hátha... Vagy már nem kell neki? Ez lenne az elválasztás?
2009. dec. 18. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős?

mert könnyen lehet, h elválasztja magát.

2009. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Összekeverhető, de nekem a védőnőm és a doki is azt mondta, hogy megszokik egy ízt és nem biztos, hogy később magában elfogadja majd a tápszert. De lehet, hogy gond nélkül megy az egész. Sajna ezeket előre nem lehet tudni...

De több fajta tápszer is van és legfeljebb lecseréled majd egy másikra, ha teljesen elfogy az anyatej.

2009. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hónapos.
2009. dec. 18. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy óvatos, lehet, hogy ez csak egy növekedési ugrás.

Nekem 3,5 hónaposan volt ez, tejem is alig volt, szegény gyerek estére kiordította a lelkét,olyan éhes volt.

Egész nap 30-akat szopizott, utána ordított.

Este 80at tudott szopizni, aztán adtam neki tápit, abból bevert 130at és aludt. Másnap még gáz volt, harmadnapra visszaállt a tejem és rendeződtek a dolgok.

De 1,5 óránként volt mellen a gyerek 2 napig, szedtem a homeós golyót, ittam a fehérje shake-et és teáztam.

De lehet, hogy a mensid jön meg, azért ilyen.

Nem hinném, hogy elválasztja magát.

A tejcsit keverheted tápszerrel, a kórházban is így adták, ha keveset tudtam fejni éjszakára (2 hetet voltunk a korán).

Cumit, cumisüveget vedd el egyenlőre tőle, hogy a szopási ingerét máshol ne tudja kiélni.

Nekem ezek segítettek, most 6 hónapos múlt a lányom és még 2 hete kezdtünk kóstolgatni, csak anyatejes.

Ügyes légy, ne add fel.

Minden jót!

2009. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is kevertem a kettot de utanna is elfogadta a tapszert anyatej nelkul, nem szokta meg osszekeverve az izet. 11 hos baba anyuja. Udv.
2009. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. dec. 20. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is belekevertem a tápszerbe.Amíg van anyatej,addig add neki.Nem hiszem,hogy leválasztás lenne,ő még ahhoz nagyon kicsi.Legalább fél éves koráig próbáld neki adni lefejve és keverve.Lehet,hogy a tápszer édesebb,jobban ízlik neki.

2009. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!