Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerült az átállás,...

Hogy sikerült az átállás, mármint az óra állításra gondolok, nem zavarta meg a kicsit?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem. Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy fárasszuk le nagyon, és akkor egy órával korábban le tudjuk tenni. Így is volt, és kidőlt 8:30-kor. (Régi idő szerint 7:30-kor) Reggel 7-ig aludt. :)
2014. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap vendégeink voltak, így délután nem aludt a fiam, egész nap játszott,állatkertben voltunk, úgyhogy jól kifáradt. Úgy aludt este 8-tól reggel fél 8-ig, mint a bunda. 22 hónapos lesz.
2014. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan úgy fekszik 8-kor és kel reggel 3/4 7 és 7 között.
2014. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Picit bekavart, mert persze pont szombaton aludt hét helyett nyolcig, ami szombat reggel ugyebár kilenc órát jelentett már. Próbáltuk ébreszteni, de az én kétévesem minden ébresztési kísérlet ellenére képes aludni, egyszerűen a fal felé fordul, és nem mozdul. :) Szóval hagytam, ma picit fáradtabb volt a bölcsiben, hamarabb lefeküdt délben, így aztán mára már vissza is áll a dolog a rendes kerékvágásba.
2014. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!