Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám segíteni, hogy...

Hogyan tudnám segíteni, hogy hosszabban aludjon?

Figyelt kérdés
10 és fél hónapos a kislányom. Négy-öt napja átállt a napi egyszeri alvásra. Dél környékén alszik kb. 3/4-1 órát. Hogyan tudnám segíteni abban, hogy kicsit hosszabban aludjon és ne fáradjon el estig annyira?

2014. jan. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszik előtte? Lehet azért kel fel, mert éhes.
2014. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, eszik, mindig adok neki inni is és a pelus is tiszta.
2014. jan. 27. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
én ebbe a helyzetbe 2-2,5 hónapja estem bele. sajnos sehogy se tudtam rá venni hogy tovább aludjon. mindig el lökte magát tőlem. azt hagytam bele "törődtem" mai napig így megy pedig még csak 9hónapos volt 19-én. de annál jobban alszik este. most vannak abban a korban hogy jobban érdekli őket a világ főleg ha már mászik :) vagy kezd kapaszkodva lépegetni. ritkán elő fordul hogy ha észre veszem amikor nagyon mocorog akkor ki veszem a kiságyból ás újra elaltatom.
2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálom én is visszaaltatni, de csak néz és nem hajlandó visszacsukni a kis bogyóit.
2014. jan. 27. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit besötétítek és ha látom, hogy ébredezik mellé fekszem és úgy teszek mint aki alszik. :) Azért mert volt, hogy utánozott úgy aludt el. Ha felül akkor visszafektetem és suttogok, hogy pihenj még anya is alszik. Általában működik de ha totál kialudta magát akkor beindul játszani.
2014. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!