Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is nehezen ment az...

Nálatok is nehezen ment az egy nappali alvásra való átállás?

Figyelt kérdés
Én vért izzadok vele. A kisifam 14 hónapos. A két alvás már sok neki, az egy meg nagyon kevés, egész nap hulla fáradt, alig bírom ébren tartani, ráadául nem alszik többet attól délután, hogy csak egyszer alszik. Mivel tudnám segíteni?
2013. márc. 1. 21:50
1 2
 1/12 gelazso ***** válasza:
ezt nem értem.kétszer aludt nappal???
2013. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mikor alszik? ebéd után?
2013. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jaj, igen, nagyon nehezen ment a kislányomnál is...és nem akarlak megijeszteni, de nekünk egész 20 hós koráig kitartott ez az időszak...persze ez nem jelenti azt, hogy nálatok is így lesz...

Nem tudok tanácsot adni, kitartás!

2013. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk magától átállt még 8-9 hónapos korában.Semmi gond nem volt.
2013. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, kétszer aludt eddig, de egyre nehezebben alszik el, és este is hasonló a helyzet. Eddig aludt délelőtt fél órát, és délután 2-3 körül egy órát. Most próbálom kihúzni délig, vagy fél egyig az alvását, de ilyenkor szó szerint állva már leragadnak a szemei, és nem alszik többet, tehát ébred ugyan úgy egy óra múlva. Estére megint hulla fáradt.
2013. márc. 1. 22:06
 6/12 A kérdező kommentje:
20 hónapos koráig? :-( uhhh
2013. márc. 1. 22:08
 7/12 Jégtánc ***** válasza:

Reggel mikor kel?

Lányom ha fél 6h fele megébredt,akkor megettem,és kijöttem,így visszaalszik még 8-9h-ig.Így kibírja ebédig.

2013. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Reggel fél 7 és 8 között fel. Ha fél 7-kor, akkor kell a nappali két alvás, de ha fél 8 után, akkor már nehéz nagyon kétszer altatni.
2013. márc. 1. 22:11
 9/12 Jégtánc ***** válasza:
Hmm, akkor megállt a tudományom:)) Lehet ám hogy pár nap/hét múlva magától változik ám.Próbáld azért a nappali 1 alvást.Előbb utóbb többet alszik majd ebéd után.Ágyában besötétítve alszik ?
2013. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk 2-3 hónap kinlódás volt..már ugy csináltam hogy hagytam megaludni 6körülde negyed óra mulva felébresztettem..fürdés az jó időhúzás..akár délelőtt is mikor már tudod hogy aludna egy kis pancsira berakhatod..
2013. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!