Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hetesen, hónaposan...

Ti hány hetesen, hónaposan vittétek ki sétálni a babátokat? És mennyi időre? Március 24-én született a kislányom, szerintetek kivihetem már?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányom télen született, egy hét után már kivittem. Te is már simán kiviheted a te gyerekedet.
2014. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Szilveszterkor szültem, nem egészen 2 hetesen vittem ki először, a helyedben kivinném, már nincs hideg, jót tesz mindkettőtöknek a levegő!!
2014. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán. Most jó idő van. A fiam február végi, egy hetesen már kint volt sétálni. Kell a levegő.
2014. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Novemberi volt, egy hetesen mar sétáltunk.
2014. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi két hetesen sétáltunk, januári a babám és pont nagyon hideg volt. Ha jó idő lett volna előbb mentem volna.
2014. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 3. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
En most februar vegen szultem.nem volt ejnyire meleg mint most.de ket hetesen beraktam a babakocsiba es lementunk.ket orasra sikerult a seta.:-)siman kiviheted gyonyoru ido van.:-)
2014. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Október elején szültem,elég jó idő volt még akkor. 2 hetes lehetett,amikor először ki vittem,de már előtte is sokszor felöltöztetve az ablakhoz álltam vele,hogy szokja.
2014. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én most szilveszterkor szültem és 2 hetesen már sétáltunk,simán kiviheted jó levegőzést!
2014. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 perrel kezd szerintem és napról napra növeld.
2014. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!