Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak akkor ha megy a...

Mit csináljak akkor ha megy a fiam bölcsibe szeptemberbe de máshogy nem alszik el csak úgy ha a vállamra fektetem?

Figyelt kérdés
Most 21 hónapos.sajnos máshogy nem alszik el de a bölcsibe meg nem fogják ringatni.tudom én rontottam el.
2014. ápr. 3. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém anno csak es kizárólag szoptataskor aludt el - semmi gond nem volt a bolcsiben, ott elaludt minden problema nelkul.
2014. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon meg fogsz lepődni! A bölcsiben e nélkül is el fog aludni.

Sok-Sok új és jó szokása lesz ám a bölcsiben. Ott a többi gyerek is motiválja, nem vagy ott, tudja, hogy ott "jól kell viselkedni" -e felől ne aggódj.

Másrészről meg azért se, mert a nénik ott láttak már mindent életükben:-) hidd el, elbírnak a gyermekeddel, ez a munkájuk, és sok-sok kedves és lelkiismeretes, gyermekszerető gondozó néni van, akiknek van ez az a tarsolyukban:-)

2014. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, hogy autóban elalszik. Ez is egy más szituáció, mint ahogy a bölcsiben alvás is. Olyan kis rugalmasak tudnak lenni, ne aggódj.
2014. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy: NEM RONTOTTAD EL. A gyerekek altatásának egyik legősibb és legtermészetesebb módját választottad.
2014. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig még sok idő van és ott majd elalszik gond nélkül hidd el.
2014. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!