Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be veszik a két évesemet a...

Be veszik a két évesemet a bölcsibe ha még nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz 2 éves a fiam.sajnos mindenképp vissza kell mennem dolgozni de nem szobatiszta még a fiam.mamára nem tudom hagyni mert még 3 éve van a nyugdíjig ugyhogy ez nem megoldható.nem tudom senkire bízni.mit tegyek??
2014. febr. 5. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A bölcsiben nem feltétel a szobatisztaság, persze, hogy felveszik. Az én fiam sem volt szobatiszta, sőt egyik csoporttársa sem, mikor bölcsibe került.
2014. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bölcsibe nem kell szobatisztának lennie. Szerinted az egy éves aki már böcsis az szobatiszta? nem.
2014. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy felveszik...

A bölcsibe 20 hetestől 3 éves korig járhatnak a gyerekek, nyilván nagyrészük pelenkás! Az én lányom is most fogja kezdeni a bölcsit, 22 hónapos jelenleg és még csak ráülni sem hajlandó a bilire. Majd a közösség és a példa meghozza a hatását, nem is bánom, ők biztosan jobban is értenek a szobatisztaságra neveléshez, mint én :)

2014. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fel, csak oviban kell szobatisztának lenni.
2014. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

honnan vettet ezt hogy egy bölcsisnek szobatisztának kell lennie??és akit fél évesen beadnak szted az pisil-kakil egymaga??

Ne aggódj,be fogják venni

2014. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi kedves utolsó,de nem tudtam hogy nem kell szobatisztának lennie.első babám,és nincs is bölcsis ismerősön akitől ezt meg tudtam volna kérdezni.de így most már tudom.
2014. febr. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!