Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A körülöttem lévő emberek kb...

Évi89 kérdése:

A körülöttem lévő emberek kb 80 %-a mondja azt, hogy mindeképpen fogadjak fel orvost a szüléshez, vagy ha nem is orvost akkor egy szülésznőt? Olyan bizonytalan vagyok

Figyelt kérdés
sokan azt mondják hogy a gyereket nekem kell megszülnöm,meg felesleges de több ember mondja azt a környezetembe, hogy fogadjunk fel dokit v. szülésznőt, sajnos nem állunk úgy anyagilag és amit az orvos elkérne 20 esetleg 30 ezer forint az nagyon is jól jönne most a picinek bevásárolni amúgy júliusban szülök

2014. ápr. 4. 11:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nahát a mi környékünkön nem fogadna el pénzt csak csokit lehet nem is tettem volna fel a kérdést itt errefelé nagyon pénzéhesek a dokik ezért is fontolgatom hogy adjunk e majd pénzt vagy sem mert ha nem adsz pénzt akkor aztán véged is lehet felőlük, pl egy szer voltam a párommal jó az nem szülészet hanem sürgősségi osztály és bejött egy nő szívinkfarktus gyanújával a gyerekei hozták be kocsival, majdnem helyszínen meghalt a nő és azt mondta neki az ügyeletes nővér h keresse fel a háziorvosát.. na hát felénk ilyenek a dokik ha nem kap borítékot sajnos.. :(
2014. ápr. 5. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!