Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok kisfiamnak 2 éveseknek...

Adhatok kisfiamnak 2 éveseknek való tejitalt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hónapos múlt 24.én. Reggel és vacsorára kapja a Milumil Junior 1 tejitalt. Vehetném neki a Junior 2őt ami 24 hónapos kortól ajánlott?
2014. ápr. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen van az ráirva hogy 24 hónapos kortól. Én nem adnám,de ahogy gondolod. Vagy kérdezd meg a dokitokat.
2014. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tejet adsz neki? Az legalább természetes ital, nem mű.
2014. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szokott tejet kapni,akkor szerintem már adhatod neki, ha ragaszkodsz a tejitalhoz :)
2014. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, a boltban kapható tej az aztán full természtes...

Amúgy én a 12+-ost adtam 24 hós korig, aztán a 24 hóst.

2014. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Marad a Junior 1. Egyébként szokott kapni tejet is, de azt nem issza meg nagyobb mennyiségben. Reggelire és vacsorára tejitalt szeretnék adni neki.
2014. ápr. 5. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

reggel és este én is tejitalt adtam a gyerekemnek, de a reggeli meleg tejecskétől gyorsan, könnyen telerakja a pelust, és nem kell aggódnom, hogy szorulása van.

úgyhogy reggel már átálltunk a tejre, csak este kap tejitalt. egyébként a a 3,5%-os tejet jobban szereti, mint a 2,8%ost.

ja, igen: az enyém most 22 hónapos

2014. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!