Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiamnak bilit...

Másfél éves kisfiamnak bilit tervezek venni. Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima ikeás, de már láttam a 100 forintosban is. Lányom másfél éves kora óta itt van, hogy barátkozzon vele, ezért sem akartam nagyot. Itt kerülgethetném. Amúgy kaptunk Németországból egy Fisher P. éneklős, világítós bilit, de olyan batár, hogy fent csücsül a padláson.
2014. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Másfél évesnek NEM kell még bili. Nem érett még a szobatisztaságra. Ha erőlteted, akkor még nehezebben fog később rászokni.
2014. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem ezt kérdezte, és miért erőltetné, én sem erőltettem, fél évig játékokat dobált bele. Mi a francért kell mindenbe beleszólni?
2014. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem erőltetném, még csak ismerkedés szintjén lenne. :)
2014. márc. 14. 07:12
 5/12 Jégtánc ***** válasza:
Sima egyszerű bilije van a lányomnak.
2014. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Birom az ilyen nagyon okosakat kerdezel vmit es jon a hatalmas bolcsessegevel. De a kerdesre erdemben nem tud valaszolni. :-)

A lanyom 13 honapos van itthon bilije de meg soha nem ultettem ra, sima egyszeru 800Ft-os bili. Ha majd erdekli raultetem. De lattam mar ismerostol h a 10 honapos gyereket raultette es ugy nezte a tv-t es belement aminek kellett igau ult ott szegeny gyerek egy jo darabig. Nekem is van velemenyem errol h mikor kell/ene ezt de nem a kerdezonek fogok okoskodni h mit csinaljon a gyerekevel.

2014. márc. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fotelszerű, háttámlával, közepe kivehető, könnyű tisztán tartani, mi is korán vettünk neki és eleinte csak játszott vele :) De bevált, amikor rászokott, nagyon szerette.
2014. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy sima ikeás, azt hiszem, 4-500 Ft körül van.

Van mellette egy fotelszerű, ezt műanyagos boltban vettem, 1000 Ft körüli. Eleinte úgy használta, mint egy kis széket, nem hajtotta fel a fedelet, csak ráült. :)

Én is másfél éves kora körül vettem meg, csak mert éppen az ikeában láttuk, a másik pedig tetszett, praktikusnak találtam. Mégis két éves kora után, zökkenőmentesen, mindenféle erőszakoskodás nélkül, magától lett szobatiszta. A bili megvétele nem jár kötelezettségekkel, csak egy lehetőség a gyereknek, hogy megpróbálja használni, ha akarja.

2014. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbbet vedd!!!!

Mi kaptunk egy fotel szerűt aminek a belsejébe vagy a bili és fedele is van, szóval ezt a bili belsőt vagy hogy írjam, ki lehet venni, meg a fedelet is le lehet róla szedni, szóval ez jó játék szétszedni...... én inkább sima egybe bilit vettem volna.

Amúgy már egyre kevesebbet szedi szét, főleg hogy a tetejét levettem, de így is még néha. Én is mégcsak ismerkedés céljából veszem néha elő, rá is ül a fiam még pelenka nélkül is, de ő már nemsokára 2 éves.

ilyenünk van

[link]

de inkább sima hagyományosat ajánlok amit nem lehet szétszedni 3 felé :)

2014. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fisher price kacsás zenélő. 20 hónapos de az első szülinapjára kapta. Még játszik vele szétszedi,ráül- áll, belepakol. De este pucérkodni szokott és magától 2 szer belepisilt :)


Nagyokos: nem ez volt a kérdés!!

2014. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!