Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetitek kintre a...

Hogy öltöztetitek kintre a pici babátokat?

Figyelt kérdés
5 és fél hetes a lányom. A napokban, amikor sétálni vittem, már nem adtam rá sapkát, és nem is a melegebb, téli kabátját adtam rá, hanem egy vékonyabbat, alatta pedig hosszú ujjú body és ujjatlan rugdalozó vagy kisnadrág plüss kiscipővel. Ha fúj a szél egy vékonyabb pléddel betakarom. Viszont, ahogy benézek a babakocsikba annyira különbözően vannak felöltöztetve a babák. Vannak akiken téli ruha, kabát és még be is van takarva, van akin kiskabát helyett csak pulóver van. (viszont többen vannak a nagyon beöltöztetett babák.) Most én öltöztetem alul a kicsit, vagy a többiek túl?
2014. ápr. 4. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én babám 6 hetes:)

Vékonyabb sapit mindenképp adok rá. Lényegében az öltözködés mindig az aktuális időjárástól is függ. Sajnos nálunk hiába van 18-20 fok, igen szeles idő volt az elmúlt napokban. Én hosszú ujjú body, rugi és arra egy vékonyabb overallt adok általában és vékony sapi. De ha tényleg kora nyári idő van, akkor volt már, hogy a rugira vastagabb nacit adtam és vékonyabb kabátot.

2014. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!