Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek a babátokat...

Mibe öltöztetitek a babátokat ilyen időben a sétához?

Figyelt kérdés

2hós a lányunk,és apa lengén öltöztetné én meg (ő szerinte) nagyon beöltöztetem.

Hosszú ujjú body,póló,vékony kardigán,harisnya,naci.És pléddel takarom be.

Minap egy üzletbe láttam egy kb 1 hónapos kicsi babát,akin bundás overál volt. Igí volt a hordozóban. Alatta nem tudom mi lehetett,de biztos nem egy szál body.

Mi sokat megyünk autóval,amit ugyebefűtünk. Nem tudom kocsiba mit adjak rá??Babakocsizáshoz,de többnyire kocsiba is így öltöztetem fel ahogy írtam fentebb csak nem takarom be annyira.Itthon műr befűtünk,de nem egész nap. Ahogy az idő utatja magát.Elég hűvös a szobánkés inkább rendesen felöltöztetem. Én fázós vagyok,párom abszolút nem. És azt hiszi a baba se az. Hiába mondom neki,hogy kell rá a ruha,nem lehet csak pólóban,meg 1 szál bodyban,nem érti meg.Már voltunk nemrég taknyosak,nem akarom,hogy megint megfázzon.


2013. okt. 6. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő között van az igazság: vastagabb nadrág, póló, pulóver, kis takaró.


Amit ő mond, azt túl kevésnek találom, amit te, azt meg valami iszonyatosan soknak!

2013. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És mit gondol erről az egészről a babátok?


Nekem három gyerekem van, ebből kettő ilyen korában nagyon fagyos volt, kellett rájuk a sok ruha. A harmadik viszont ordított, ha sok ruha volt rajta, ő sose fázott.


A fázós gyerekeimre kellett a több réteg itthon (24 fok)+takaró is, a nemfázósra elég volt egy vékony rugi, alatta vékony body.

2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

namost.... Igaz a Fiam 1 éves, de azért leírom :)


Nálunk a lakásban kb. 22-22,5 fok van. Ő egy hosszú bodyban van egy nadrággal, zokni és puhatalpú cipő. Alváshoz egy pizsirugi és eszemben sincs body-t adni alá. (van aki alá még zoknit is ad.......)


A sétához, ha mondjuk 14fok körül van akkor:

vékony harisnya, nadrág, rövid body, hosszú póló, pulcsi és egy őszi kabátka, vékony sapival. És nem takarom be, de igaz a Te babád még elég kicsi.

Tegnap láttam egy babát, hát kb. 1 év felé közelíthetett vagy ilyesmi, és a babakocsink lábzsák volt! - Pedig tegnap kifejezetten jó idő volt a 16 fokkal....


Szóval nem könnyű, Én is mindig bajban vagyok. :)

2013. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!