Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetitek kintre a...

Hogy öltöztetitek kintre a pici babátokat?

Figyelt kérdés
5 és fél hetes a lányom. A napokban, amikor sétálni vittem, már nem adtam rá sapkát, és nem is a melegebb, téli kabátját adtam rá, hanem egy vékonyabbat, alatta pedig hosszú ujjú body és ujjatlan rugdalozó vagy kisnadrág plüss kiscipővel. Ha fúj a szél egy vékonyabb pléddel betakarom. Viszont, ahogy benézek a babakocsikba annyira különbözően vannak felöltöztetve a babák. Vannak akiken téli ruha, kabát és még be is van takarva, van akin kiskabát helyett csak pulóver van. (viszont többen vannak a nagyon beöltöztetett babák.) Most én öltöztetem alul a kicsit, vagy a többiek túl?
2014. ápr. 4. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Te öltözteted jól. Bár én egy vékony sapkát még adnék rá, mert még nem nagyon van haja. Én is tapasztaltam, hogy nagyon sok anyuka túlöltözteti a babáját, nekem júliusiak a lányaim, a tanácsadáson még akkor is sok gyerek volt body-rugi-pulcsiban.
2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ma nálunk 21 fok volt, be kellett mennem az itteni "okmányirodába", -anyuka télikabátban volt, sapka, sál, szörös csizma...gyerek a babakocsiban egy overállban..fején sapka, plusz kapucni :-O

hát mit mondjak erre...sok a dilis.

2014. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat (:


hát igen, azért 20 fokban én is soknak érzem a téli overált egy gyerkőcön, akármennyire pici is a baba.


Amúgy meg, ha fázna, akkor 'szólna' nem?

2014. ápr. 4. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázna, akkor vagy szólna, vagy lila lenne a szája, de legalábbis nagyon hideg lenne a keze.
2014. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert sapka nelkul nem vinnem ki! Enyem 3 hos de egy vekony sapka mindig van rajta. Body, rugi, kantaros farmer, pulcsi, kocsicipo.
2014. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A keze nem mervado egy ilyen picinek mivel meg nem allt be a keringese.
2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért sapit 5 hetesre mindenképpen adjál. Én is sokszor elgondolkodom, hogy alul öltöztetem-e az öt hónaposomat, amikor belenézek más babakocsikba... Látok hasonlókat, mint te. Az én lányom ordít, ha melege van, nekem jelez. Akkor tanulok belőle, hogy nem szabad beöltöztetni nagyon.
2014. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendicsek, akkor sapit adok rá. köszönöm (:
2014. ápr. 4. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
sapi szerintem is alap, az en lányom 3 honapos lesz en rugi+body és arra egy átmeneti overal...vagy rugi body és még egy réteg vastag gatyo es pulcsi.Nekem az amit te adsz rá kevés nek tűnik.(A lábon egy réteg) egyébként en altalaban tartom magm a plusz egy réteg hez, mint rajtam elvhez...
2014. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha reggel megyünk sétálni akkor adok rá egy vékony overallt, mert akkor még tök hideg van, mikor hazafelé jövünk már kigombolom, mert akkor már meleg van, alatta csak a vékony itthoni rugi van. Kissapkát még adok rá, de a vékony fajtát.
2014. ápr. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!