Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek gyogytornara volt...

Akiknek gyogytornara volt szuksege, valaszolnatok?

Figyelt kérdés
Mibol gondoltatok h szukseg van ra? Le volt maradva a baba a mozgasfejlodesben? Mennyire es meddig vartatok, mikor leptetek? Csak azert kerdem ezeket, mert az en lanyom 8 honapos lesz es nem akar kuszni sem. Igaz korbe-korbe nagyon ugyes, elore nem megy. Ezert gondoltam h el kellene vinnem. Vki azt mondja h raer, mert 9 honapos korig kell elkezdenie kuszni. De a kornyezetemben mar allnak a babak ennyi idosen, ezert ijedtem meg es gondolkodtam a tornan.
2014. ápr. 5. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát, a lányom nagyon reklamált, de inkább csak zavarta, hogy macerálják. a fiam simán elviselte, egy ideig együttműködött.

szóval, valószínűleg sírni fog a lányod, mintha fájna neki, de inkább csak azért, mert jobb ötlete lenne...

2014. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A fiam az első 5 percet végig nevette, csikis volt neki, élvezte, de utánna megúnta, és azért sírt, mert nem akarta, ne mert fáj neki.

Nem fáj nekik, hisz nem bántja a tornász, csak megmozgatja, s a baba rájön, hogy jé, az a lábam, s olyat is tudok vele...

A nagy lányom is hisztizik reggelente hogy nem akar oviba menni, de megis el kell mennie!

2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


Nyaki hipotóniával született és aC tartással, mert rosszul feküdt a pocakomban. 5 hetesen kezdtük, 5 alkalom elég volt. Mászni tanulni segítettünk 10,5 hónaposan mert nem szabályosan kúszott, kommandózott 8 hónapos korától. Amikor elindult akkor voltunk ismét kontroll vizsgálaton, a cipő eldöntése végett. Azt tudom, ha lesz tesó, vinni fogom.

Azért sír, mert macerálják, ugyanarra a gyakorlatra az első 10 percben röhögött az utolsó percben üvöltött, mert fárasztó nekik szellemileg és fizikailag, nem fáj, max kellemetlen.

2014. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :-) A hetre mar kaptunk is idopontot, alig varom h vihessuk. Azt mondjak sokan h par alkalom kell es beindulnak, kivancsi vagyok. En probaltam itthon kuszasra tanitani, de hat nekem persze nem ment.
2014. ápr. 7. 22:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Nállunk ugyanez volt mint nállatok ugyanennyi idősen!Elvittem Dévényesehez az első kezelés után keresztül kúszta a szobát!Még egy alkalom kellett és már mászott is!Utánna mondta a dévényes hogy ne is menjünk,szóval nem volt pénzlehúzós!
2014. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! De jo ezt olvasni!!! :-) En is abban bizom h hamar latok javulast. :-) Olyan jo lenne ha latnam mar kuszni, mert annyira akar, de vmiert nem megy neki.
2014. ápr. 8. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!