Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom leesett a székről...

Kislányom leesett a székről hasra és megütötte az orrát meg a buksiját, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Elég jól megütötte magát mert nehezen nyugodott meg sokáig sírt és a feje piros lett. Most alszik mert alvás idő is van de elég álmos volt előtte is. Mindenképp elviszem orvoshoz délután mert nagyon aggódok miatta :(

2014. ápr. 7. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Bocs de ha mindenkepp elviszed akkor meg minek kerdezed? Az aluszekonysag egyebkent lehet az agyrazkodas jele. Mennyi idos?
2014. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ennek a kérdésnek mi értelme????
2014. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13 hónapos.
2014. ápr. 7. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

3 és 1 éves gyerekeim vannak..2 naponta vérzik valamelyik..vagy egyszerre mindkettő! :D Szokj hozzá...ha én minden eséssel orvoshoz rohangálnék, akkor ki se jönnénk a rendelőből.

de tényleg ha így is úgy is elviszed, akkor minek kérdezed?

2014. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Mi is elvittük mikor nagyon nagyot esett.

De elmondták mire figyljünk.

Nézd nem-e aluszékony, mikor most alszik kicsit piszkáld meg, nem kell felébreszteni, csak annyi, hogy picit mozduljon magától. Nézd meg a pupilláját egyforma-e. Nem hány, nem szédül.

2014. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Már alig várom hogy ébredjen, igaz délelőtt szokott két órát is aludni :)
2014. ápr. 7. 12:35
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező minden rendben volt? Azért kérdem mert ma mi is így jártunk, a lányom éjszakára, valószínűleg a már fáradtságtól, ráállt és elborult a székkel együtt. Előre esett és nagyon sírt, egy pici vér folyt az egyik orrlyukából. Sajnos a sírás után elaludt, így nem tudtam megnézni hogy van. Most alvás közben vettem észre hogy megkékült az orrnyerge, a homlokán nem látok ütést. Itt virrasztok mellette, nem tudom mi lesz reggel, reménykedem hogy az orrsérülés nem okozott koponyasérülést is.
2014. dec. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!