Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik nektek? 20...

Melyik név tetszik nektek? 20 hetes kismama vagyok, kíváncsi lennék a véleményekre.

Figyelt kérdés
Kisfiút várok és nagyon nehezen tudok választani. Ami szóba jöhet a Benett, Lionel, Nátániel. Tisztába vagyok vele, hogy nem magyar nevek. :)

2014. ápr. 8. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik sem, de ha muszáj lenne ezek közül választanom akkor Benett.
2014. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül szerintem is a Benett.
2014. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha az életemet menthetném meg a választással, csak akkor választanék ezek közül és akkor a Benettet. A Nátániel egyáltalán anyakönyvezett?
2014. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vezetéknévhez illik akkor Lionel.
2014. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nátániel! Annyira nagyon szerettem volna a fiamnak, de túl hosszú a vezetéknevünk és sajnos egyáltalán nem megy hozzá. De biztos ezt választanám. 38 hkm
2014. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A vezetéknév pedig Gábriel :)
2014. ápr. 8. 15:34
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Óriási kitolás a Gábrielhez ezek közül választani. Remélem a Gábriel NÁtániel név komolyan fel sem vetődött bennetek.


Ha iszonyúan akarnék választan, akkor a Benett, pedig azt sem szeretem a legkevésbé sem.

2014. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tetszik, de van egy ismerős baba aki Benett, így talán azt választanám. De ha lehetne mást, akkor inkább valami hétköznapibb nevet választanék, nekem ezek már kicsit a "too much" kategóriába tartoznak...
2014. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik sem tetszik....
2014. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon utáljátok a gyereket, hogy ilyen nevekkel szívatnátok? De komolyan. Amikor majd sírva megy haza az iskolából, mert cikizik, akkor nem lesz lelkiismeretfurdalásod? Tudom, bármilyen nevet lehet csúfolni, de egy Gábriel Nátániel szerintem helybe megy a pofonért... Vagy amikor majd folyamatosan elírják neki a hivatalos papírokon, és futkozhat majd, akkor is úgy fogod érezni, hogy jól döntöttél?
2014. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!