Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik nektek? 20...

Melyik név tetszik nektek? 20 hetes kismama vagyok, kíváncsi lennék a véleményekre.

Figyelt kérdés
Kisfiút várok és nagyon nehezen tudok választani. Ami szóba jöhet a Benett, Lionel, Nátániel. Tisztába vagyok vele, hogy nem magyar nevek. :)

2014. ápr. 8. 15:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A Gábriel vezetéknévhez a Lionel meg a Nátániel nagyon furin hangzik.

A Gábriel Benett legalább nem hangzik furcsán.


Ettől függetlenül én keresnék egy hétköznapibb nevet.

2014. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
No én vagyok az, aki nagyon is szereti a különleges neveket, de a Gábrielhez nekem mindegyik erős és a gyerekkel való kiszúrás határát súrolja.
2014. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Lionel, Nátániel ehhez a vezetéknévhez kizárva (egyébként sem tetszik, de együtt... te jó ég!). Ha ezek közül kellene választani akkor csak a Benett jöhetne szóba, bár nagyon nem szeretem ezeket a felkapott celebgyerek neveket.
2014. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nektek milyen nevek tetszenek? Ami illene a vezetéknévhez?
2014. ápr. 8. 16:32
 15/24 anonim ***** válasza:
Az összes közül ha választanom kéne a Benettet adnám neki. Lionel osztálytársam volt de nagyon utálta ő is a nevét meg mindenki kiröhögte mikor bemutatkozott. :D A Nátániel meg mintha női név akarna lenni. Vagy nem is tudom, nekem ez tetszik a legkevésbé! Bocsi ha nyers voltam de ez csak az én véleményem. :)
2014. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát a felsoroltak közül én is a Benettre voksolok,bár nem a kedvencem ez a név se,de a másik kettő tényleg nagyon rossz,főleg a vezetéknevetekkel.

Igazából azok a nevek,amik nekem bejönnek szintén nem nagyon passzolnak a ti vezetéknevetekhez.Egyedül talán a Bencét tudnám javasolni,ami szerintem jól hangzik és még kicsit hasonlít is a Benettre.

2014. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
AZ én fiam Benett, így azt választanám :) Bár a másik 2 név is nagyon szép! De ehhez a vezetéknévhez Benett :P Vagy ennél is egyszerűbb nevet lehetne választani, de ha az tetszik, akkor szép és jó úgy is :)
2014. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mivel alapból különleges keresztnév a vezetéknév, nem választanék ilyen keresztnevet mellé, inkább valami mást. Esetleg Zétény, Zalán ezeket el tudnám képzelni. Még a Benettet sem, pedig az a kedvenc nevem és a kisfiamnak is ezt választottuk.
2014. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok,de elcsodálkozok itt néha,hogy a mai kismamáknak milyen "érdekes" ízlésük van,név választás terén. Te jó ég.
2014. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Alex, Lóránd, Karsa. Ha különlegesebbet szeretnél Zolta, Keve, Rajmund
2014. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!