Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok és...

30hetes kismama vagyok és nagyon sokat feszít az utóbbi 3napban a babócám délutántól! Ez normális? Lehet neki sem tetszik a meleg?

Figyelt kérdés
De annyira feszít lnt is hogy vagy a pisilés jön rám vagy pedig úgy érze mint ha valami éles kaparás szerű valami lenne ott lent!
2013. jún. 16. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább már kevés neki a hely.
2013. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esküszöm most akartam kiirni ezt!!!!!!!

Nekem is feszül a pocim,van hogy jobb oldalt,van hogy közèpen tiszta hegyes!De pl.az egèsz is feszít,mintha kifele szakadna!Lehet hogy kevès már a hely??Vagy nem tudom!

2013. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, már kicsi hely, a baba meg nő és nő, a mozgásról meg nem akar ő sem lemondani. Ráadásul egyre tudatosabb, egyre több mindenre reagál, állítólag már kezd ilyenkor a külvilággal tudatosan kapcsolatot keresni. (Nem is tudom melyik ismeretterjesztőben hallottam... ) Nekünk elég régóta feszít, mostanság napról napra gyakrabban, de én ezeknek tudtam be.


Üdv:

30 hkm

2013. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!