Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a kisfiam neve? 21...

Mi legyen a kisfiam neve? 21 hetes kismama vagyok és nem tudok választani.

Figyelt kérdés
Igazából egyik név sem fogott meg annyira, hogy azt adjam neki névként. Nem tudom hogy fogom megtalálni a megfelelőt. Ötleteket várok :)

2014. ápr. 8. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratu a kisfiatokhoz. Nálunk is kisfiú érkezik, én most 27 hetes vagyok. Nálunk is nagyon nehéz döntés volt. Vannak nagyobb testvérek, akik suliba járnak és nálam kikötés volt, hogy ne legyen olyan név, amit nap, mint nap hallok a srácaimtól az élménybeszámolók sorá, mint pl. Marci, Gergő, Olivér, Levente, Dávid, Máté, Ádám, Bálint...mindenhol 2-3 van osztályonként, mert bár ezek a nevek tényleg szépek, de besokaltam már belőlük. Kikötés volt az is , hogy ne legyen a baráti körünkben, ne legyen a rokonságban. nem volt egyszerű. Szerintem irogassátok ki egy neveskönyvből a kedvenceket és vessétek össze egymás listáit. Ha van egyezés, az már jó kiindulópont. :) Jó keresgélést!

2014. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csaba, Benett, Gergely, Darrell, Dominik, Ákos, Donát, Dávid, Levente, Ármin, Alex.
2014. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Apukának sincs semmilyen ötlete? Mert oké hogy te tanácstalan vagy, de apukának hátha van valami elképzelése, mert ugye nagy szerencse, hogy nem neked egyedül kell elnevezned a gyereket :)

Egyébként mik voltak azok, amik valamilyen szinten megfogtak?

2014. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A Benett az egyetlen ami mindkettőnknek tetszene. A vezeték névhez is illik. :)
2014. ápr. 10. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!