Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babámnak reggelire...

11 hónapos babámnak reggelire szeretnék jó minőségű virslit adni kenyér falatokkal, szerintetek milyet vegyek neki?

Figyelt kérdés
Sparban láttam talán a Saga-nak kifejezetten gyerekeknek való ilyen kicsi darabos virslit, kb. 70 %-os volt a hústartalma. Ez jó lenne?
2014. ápr. 9. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, a saga jo minőség, bar itt biztos lesz aki "szemétnek" titulálja majd a virslit.....
2014. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szemét vagy sem, mi is szeretjük, szerintem mindenben van adalékanyag- szinezék- tartósítószer....akkor ne együnk semmit? Próbálok jobb minőséget venni mindenből neki, magunknak is, ennyit tehetek.....
2014. ápr. 9. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok virsliszakértő, gőzöm sincs hogy mit jelent az a sok marhaság ami rá van irkálva a csomagolásra :-) De szerintem legtöbben így vagyunk vele. Laikusként magas hústartalmú NEM baromfivirslit szoktam venni húspultban. Az igazat megvallva én az ár alapján választok, a virslinél, ami drága az valószínűleg jobb minőségű, neki úgyis csak 2-3 db kell. Az én kisfiam a frankfurtit szereti. A saga-t nem ismerem.
2014. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a Sparban láttam olyan virslit, amelynek összesen 90 százalék körüli a hústartalma, az én 1 évesem azt eszi. Majd megnézem Neked a pontos márkanevet, és megírom. Jó?
2014. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

lehet kapni természetesen, de inkább a sertéshúsosat venném, magas hústartalmút, mert a baromfi, hacsak nincs kifejezetten ráírva, akkor mechanikusan szeparált húsból készül, ami lényegében azt jelenti, hogy egy darálón lenyomják a csirkét csontostól, mindenestől, tehát csont is van benne szépen, csak olyan szép apróra darálják, hogy azt nem mondja meg senki. Másik dolog meg a szója, ha lehet, olyat vegyél, amiben nincs szója, nem kell az még....

Párizsiban egyedül mi a Dunahús Wiesbauer borjúpárizsiját szoktuk venni, igaz, ká drága is, de keveset eszünk belőle :)

1 éves kislány élelmiszertechnológus anyukája :)

2014. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Wiesbauer bécsi virslit vesszük mindig, magas hústartalmú, finom virsli. A lányomnak is ezt fogom majd adni, de ő még csak 8 hónapos:)
2014. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat, odafigyelek akkor ezekre. Előre köszönöm a virsli- nevét is, ha megnéznéd nekem, kedves egyik válaszoló. :)
2014. ápr. 9. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az Aldiban vettem most 80% sertéshústartalmú koktélvirslit,mert az 1 évesem szereti,de én is szeretnék neki jobb fajtát adni.Koktél frankfurti néven fut.
2014. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben veszem, 83 százalékos a hústartalma.
2014. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amiket én ismerek, hogy nagyon jók:

Efef virsli (Tesco, Interspar, Aldi)

Sága fini-mini (jó drága)

Sága Kedvenc (mi ezt adjuk a gyerekeinknek)

2014. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!