Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy süt a nap, de...

Igaz, hogy süt a nap, de merjünk menni sétálni a 6 hónapos babucival? Nagyon hideg a levegő!

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én megyek!JOL öltöztesd fel,egy fél ora jot tesz nem csak a kicsinek,de neked is:)
2009. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekunk a vedono azt mondta a gyereket nem a hidegtol kell vedeni, csakis a szeltol. Enyem is 6 hos, minden nap egy orat setalunk, kell neki a levego, jobban alszik ejjel.
2009. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposak vagyunk. A védőnőm azt mondta, hogy -5 fok alatt hiába süt a nap, ne vigyem ki.

A hét elején -4 fokban kivittem. 20 perc után üvöltött, fészkelődött ezért hazajöttünk. Amikor bejöttünk az ajtón bár még ki sem volt vetkőztetve vigyorgott, és lehajtott 60 ml meleg teát, holott szinte nem iszik egyáltalán.

Hát fagyos a szentem, én nem kockáztatok, szellőztetünk, játszunk ittbenn.

2009. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja utolsó vagyok lemaradt, hogy most -14 fok van és hordja a porhavat a szél néha-néha.
2009. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben a -14-16fokba én biztosan nem viszem ki!!!

Pénteken voltunk a -7fokba,nagyon jól beöltöztettem mégis azóta köhög szegény.:(

Többször nem tesztelem az időjárást az gyereken.:(Hogy meddig bírja!

Ami nekünk,felnőtteknek se jó azt nem kell erőltetni.

Szerintem.

Mi is 6hósak vagyunk.(voltunk pont tegnap) :)

2009. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy Ti sem mentek ki ilyenkor!!!! Mi állandóan sétálunk,de mínuszban mi otthon maradunk!!:))))))))

Csak kellett egy kis biztatás!!:)))

2009. dec. 21. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
8,5 hós. -5 alatt nem viszem, az már beöltöztetve is nagyon hideg, nekem se esik jól.
2009. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!