Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma nagyon lehűlt a levegő....

Ma nagyon lehűlt a levegő. Szerintetek kell fűteni? Nálatok hideg van?

Figyelt kérdés
Nálunk mondjuk most éppen 23 fok van.
2011. okt. 7. 14:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Igaz, nem csecsemő már a kislányunk, két és fél éves.

Csak kiváncsiságból kérdeztem, hogy ti terveztek-e este fűteni.

2011. okt. 7. 14:59
 2/15 anonim ***** válasza:

este a fürdetéshez mindenképpen befűtünk,mert van egy 5hónapos meg egy 3évesünk!

a 23fok az jó egyébként.

2011. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van, nem fűtök be a 3 évesemnek fürdéshez, de néhány hónaposnál muszáj sztem.
2011. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a lakában már napok óta 20 fok van, eddig még nem fűtöttünk. Ma este csinálunk egy "próbafűtést" (most a szobában 19 fok van), mert a szenet még nem hozták meg, fával meg igencsak drága mulatság lenne egy 5 szobás házat felfűteni...

Szóval igen, mi már ma este beizzítjuk a vasmasinát! :D

2011. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elvileg van már nálunk fűtés, bár a csöveket még nem érzem melegnek. De még nem fogom bekapcsolni, éjjel is nyitott ablaknál aludtunk eddig, na most szerintem pont olyan az idő, mint éjszaka szokott lenni. Annyi, hogy nem rövidnaciban vagyunk itthon, de különösebben nem érzem, hogy hideg lenne. Csak elég barátságtalan az idő kint, de bent nem vészes még szerintem.
2011. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Végülis annyira nincs hideg, de a férjem nagyon fázós, meg retteg, hogy a gyerek is fázni fog (másfél éves) ezért biztos, hogy befűt:) Én meg terhes vagyok, állandóan melegem van...
2011. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tutira, most 21 fok van bennt én már fázok
2011. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs hány fok van, picit hűvös.

Fűteni nem fogunk szerintem csak 12-13 foknál, de próbafűtés nálunk is lesz.

Addig is hosszú nadrág, hosszú ujjú, zokni és mamusz.

28 hónaposunk van.

2011. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, ugyan annyi a hőmérséklet mint tegnap, bent a szobában(20,7), de csak kinézek, és a leszedett szőrszálaim is fáznak:)

Estére egy picit lehet bekapcsolom a fűtést, de ez még nem biztos, a lányom pont nem egy fázós bébi, a fiam nem lesz a hétvégén.

De már most rühellem a telet, és a fűtésidényt...:S:S:S

2011. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen egy fél órája indítottam el. Sokkal rosszabb lenne ha nagyon hagynám kihűlni a házat.
2011. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!