Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőt. Azt már eldöntö...

Hordozókendőt. Azt már eldöntöttem, hogy rugalmasat veszek, de nem tudom, hogy a jpmbb vagy a cybex-et válasszam. Mind a kettőt használtan venném. Melyik a legjobb a Babámnak?

Figyelt kérdés
A cybex olcsóbb és elvileg nagyobb a teherbírása, de nem tudom, hogy jobb e a Babámnak.

2014. ápr. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Cybex-et szerintem ne. Nekünk volt és nagyon nem érezte magát jól benne a gyerek. Főleg nyáron nagyon meleg és nem rugalmas. A jpmbb sokkal jobb, mégha drágább is, de megéri.
2014. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Szép napot!!!
2014. ápr. 9. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább JPMBB-t. Én is vacilláltam rajta, de olvastam ezt a topikot, és meggyőzött. És a JPMBB tényleg nagyon jó. :)

[link]

2014. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam a cybexet, nekem zsömbim (JPMBB) van, amit imádok. Ezt a rugalmasat lehet a legtovább használni, én úgy tudom. Nagyobbik lányom 4 éves és benne volt tavaly nyáron, mikor kirándultunk.


Arra figyelj, hogy van rövid zsömbi és van hosszú. HA nem vagy 40kilo vasággyal, hanem picit több, ajánlom a hosszabb kendőt.

2014. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Zsömbit venném, nekünk is nagyon bevált.
2014. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem döntöttem és megfogadom a tanácsokat!
2014. ápr. 10. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
off: megkérdezhetem, hogy miért a rugalmas mellett döntöttél? Illetve, akárki, aki az mellett döntött.
2014. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!