Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy ennyire ronda?

Normalis, hogy ennyire ronda?

Figyelt kérdés

Koraszulott kisbabanal normalis, hogy ilyesztoen ronda?

Inkubatorba volt es januarban haza engedtek a korhazbol de nem sokat valtozott.


2014. ápr. 10. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő max. pontos "J"-vel lehet,
2014. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Legalább annyira normális, mint amennyire idióta a kérdésed!! Mégis mitől "ronda"?
2014. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te kije vagy ennek a kisbabának, hogy így tudsz róla beszélni? Mit jelent az, hogy ijesztően ronda?


Ki fog kupálódni ne aggódj. Le van maradva, be kell hoznia a társait.

2014. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia miénk is koraszülött, december végén jöttünk haza. Ha a lapos kis fejére gondolsz normális, legkésőbb 12 éves korra rendeződik :D Túl puha volt a csont mikor születtek. De a rondát én se értem, a mi babánk ettől eltekintve szép arcú bab, és más koraszülöttek se csúnyábbak a többi időre születetthez képest, láttam jó párat. A kis feje meg rendeződik, nekünk van hozzá párnánk is és már most is sokat javult.
2014. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
A csúnya kisbabákból gyönyörű felnőtt lesz. A szépekből felnőve meg gyakorta ronda. A kérdezőnk igen szép kisbaba lehetett.
2014. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

persze, hogy normális

nincs rajta szinte semmi zsír, amitől olyan kis gömbölyű lenne

egyébként az elején minden kisbaba kisbéka-szerű

a szuperszép babák a tévében minimum 3-4 hónaposak

2014. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Minden újszülött ronda. Persze ezt senki nem fogja megmondani az anyukáknak, akik szerint az övék már akkor is szép volt, mert ez mondta, meg az mondta, stb... Aztán egy baba vagy szép lesz, vagy átlagos, ritkán bizony ronda is marad. A koraszülöttek között is van aranyos, de szép azért egy ideig nincs. Látszik az a gyereken, sajnos. De hát ez legyen a legkevesebb, a lényeg, hogy egészséges legyen.
2014. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
És tessék, le is pontozott a sok az-én-gyerekem-a-legszebb anyuka. Erről beszéltem. :)
2014. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a fiam nem volt szép. Lila volt,mint az aszalt szilva és nagyon csúcsos feje volt,az arca tele volt véraláfutással,mégis szépnek láttam. Azóta eltelt 2 év és gyönyörű,formás kisgyerek lett. Nem tudom,hogy milyen kapcsolatban állsz a babával,de koraszülött volt! Inkább örülni kéne,hogy minden rendben vele és már otthon van. Nem lesz örökké jele a születése körülményeinek,de azt kétlem,hogy egy kisbaba ijesztően csúnya lenne...
2014. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mar 5. honapban van es szegenyke nem sokat valtozott.

Log a bore es igen a feje ami nagyon csunya.

A szemere log szinte a bore es a fej formaja sem normalis. kekes a bore is picit a fejen.

Megvizsgaltak egeszseges, de nagyon zavaro ahogy kinezz.

Mindenki azt mondja beteg.

2014. ápr. 10. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!