Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt mindenki, hogy akinek nem jön össze egy normális kapcsolat, az ronda?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésre láttam ezt a választ, nekem is írtál már. Biztos azért nincs barátnőm, mert ronda vagyok.

Eddig nem tartottam magam annak, de olyanok alkotnak véleményt a külsőmről, akik még nem is láttak.


Mi ez az előítélet. Van egy tippem, hogy az ilyenek, hogy nézhetnek ki... 22F


2013. jún. 27. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert itt többségében kamaszok válaszolnak.
2013. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem önmagukban keresik a hibát, hanem a külsőségeken.
2013. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem lenne hülyeség, ha kicsit megszorítanák a korhatárt, legalábbis ebben a kategóriában.

A feltett kérdések 80-90%-a hülyeség, válaszok pedig 99%a szintúgy, értelmetlen.

Remélem fognak valamit csinálni, nemsoká.

2013. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azt hiszik, hogy a kapcsolathoz elég, ha szépen néz ki valaki. Pedig rohadtul nem...
2013. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is jó példája vagyok a kérdésnek.

Magas vagyok,sportos,jól öltözöm,helyesnek mondanak.

Barátnőm mégsincs,pedig alacsony/kövérkés/pattanásos/elhanyagolt ismerőseimnek igen..

Mondjuk én nem is keresek görcsösen.

17/F

2013. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom...de ha meg képet küldenél, akkor meg jönne az hogy nem is te vagy rajta. Teljesen felesleges magyarázkodni.

Egyébként engem sem mondanak rondának, mégse volt eddig barátom.

17/L

2013. jún. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert te még csak 17 vagy. Én meg 20 felett...
2013. jún. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!