Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt eddig is tudtuk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt eddig is tudtuk, hogy a ronda pasik nem kellenek a nőknek, de hogy egy teljesen átlagos, normális kinézetű se legyen elég?

Figyelt kérdés

Sok képet tesznek fel ide a kérdezők, hogy véleményezzék őket. Rengeteg full normális átlag emberről van szó, akik távol állnak a rondától. És mit lát az ember? NEM kellenek ezek sem a nőknek, merthogy nem fogja meg semmi se benne. "Hozzá nem érnék.", "Elhányom magam.", "Biztos megtalálja magának a megfelelőt."

Ilyen dumákat nyomnak mindenkinek.

Én is átlagos/átlag felettinek tartom magam, de egyszerűen vicc, hogy számomra teljesen korrekt embereket húznak le.

Az ilyenek mégis, hogy merjenek közeledni, ha itt is porig alázzák őket azok a nők, akik sírnak a normális és férfias pasik után?


2013. júl. 14. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal messze áll a valóságtól, remélem ezt eddig is tudtad.
2013. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy akik itt aláznak, azok nők, és nem trollkodni vágyó férfiak?
2013. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Mit vársz?

Hogy azt írják "tied a testem,vedd el!"? :D

2013. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ide NORMÁLIS nők nem jönnek föl, csak a hulladékok. Hidd el nekem. (kinek nem inge...) Ne alapozz a netre, mert tele van fossal.
2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Priviztem már nem egy normálissal.
2013. júl. 14. 21:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi ez valami egyéni élményeken alapuló nyavalygás? Képeken meg minek felháborodni? Abból nem jön le a kisugárzás ami amúgy is szexivé tesz egy férfit.
2013. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó neked, mert én még nem találkoztam itt értelemmel.
2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon egyszerű ennek az oka!

Az emberek nem szeretnek bele egy képbe. Nincs ami megfogja őket. Ugyanez a képen szereplő ember élőben, már érzelmeket válthat ki, reagálásra késztet, hiszen hús-vér ember.


Ha megfigyeled, akkor a világsztárok gyönyörű képeit is úgy leszolják, hogy hihetetlen. De csak azért mert az csak egy kép, nincs kisugárzása.


Mostanában Palvin Barbika képeit szokták fikázni, hogy milyen átlagos blablabla csaj, holott élőben minden srác kapitánya megkeményedne ha csak hozzájuk szólna.


Szóval nem kell ezt ennyire a szívedre venned! Te ocsmányság ;)

2013. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Régen még úgy volt, hogy átlagosak is megfeleltek de a mai romlott világban már csak az alfák/kigyúrtak/pénzes pasik kellenek legtöbb csajnak, nagyon kevés a kivétel és azok általában foglaltak. Bele kell ebbe törödni, elkorcsosult a női társadalom..
2013. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

9es. Ez a természetes kiválasztódás valahol természetes. Nyílván jobb parti egy jól kinéző pasi, mint egy csúnya. Nyílván jobb parti egy sikeres pasas, mint egy lúzer.


A szemét férfiak meg előnyben részesítes a gyönyörű arcú, tökéletes testű lányokat, a dagadtakkal szemben. Elkorcsosult a férfitársadalom!


27f

2013. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!