Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tipikus ronda, érző szívű, de...

Tipikus ronda, érző szívű, de egyben szexmániás fiúként a facebook-on kívül van valai egyéb hely, ahol tudnék normális nem felszínes lányokat találni, akik taliznának is velem?

Figyelt kérdés
Eddig csak facebookról hoztam össze sikeres randikat, de ha élőben szólítottam le lányokat mindig az volt, hogy van barátjuk. De legalább már facebook-on sikeresen összehoztam talit, csók meg más is volt stb. Viszont jó lenne más hely és mód is az ismerkedésre, de valahogy ez az idegeneket leszólítok dolog nem vált bge, mint írtam, mert mind foglalt volt vagy nem jöttem be nekik meg sok az esély, hogy egy utálatos, felszínes hárpiát fogok ki, aki megaláz sok ember előtt, azt meg nem szeretném újra megélni, elég volt egyszer is megélni és rohadtul szarul esett. Nem vagyok egy helyes fiú, de ha több lány sem utasígtotta el a csókomat, gondolom annyira nagyon reménytelen sem lehetek ezek szerint, de jobb kedvelem a normális, nem felszínes csajokat, csak őket a legnehezebb megtalálni.
2013. aug. 11. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne hangoztasd, hogy szexmániás vagy, kezdjük azzal. Discoban lehet gyakorolni, mert rá lehet fogni, hogy részeg vagy azt annyi.
2013. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy Borat mondaná:ku..rvaház!
2013. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tipikus ronda,érzőszívű szexmániás? XDDD
2013. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mitol vagy ronda?
2013. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!