Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben 6...

Mennyit alszik napközben 6 hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés

A lányom hajnal 5-6 között kel eszik majd visszaalszik 8-9 ig. Majd eszik gyümit. Ma a babakocsiban másfél órát aludt. Mindig alszik délelőtt majd ebéd utána alszik fél 2 től van mikor fél órát, de van hogy egyet. Fél 5 felé uzsonna majd 6 kor elalszik kb 7-ig. Fél 8-kor fürdés és olyan fél 9-8 felé alszik el.

Normális hogy ennyi idősen minden kaja után alszik? De van mikor csak fél óràkat. Most kezd mászni, lehet hogy nagyon elfárad és azért?


Reméllem érthetően írtam le. :)

Ja és 6 hónapos a lányom.


2014. ápr. 10. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez lenne a "normális". Ebben a korban még sok alvásra van szükség. Fiam is ilyen volt. Legalább három alvása volt ebben a korban ellentétben a lányommal, aki most 5,5 hós és nem egy nagy alvó. Délelőtt a babakocsiban alszik kb fél órát, ennyi a délelőtti alvás, aztán ha minden jól megy akkor ebéd után alszik 2-3 órát kb 4-5-ig, aztán csókolom, ennyi. Ebből is látszik, hogy mennyire más igénye van minden babának. Örülj, hogy sokat alszik és szépen fejlődik a babád.
2014. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Örülök neki, csak furcsáltam mert eddig viszont alig akart aludni...
2014. ápr. 10. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy ilyen jó alvó. Az én lányom fél évesen 4X aludt 20-30 percet nappal és kész, de legtöbbször csak 20 percet.

Most egy éves és délben alszik egy órát. Ez sem jobb, mert van hogy már fél 6 felé eléggé nyűgös. Nehezen megy az átállás 2-ről 1-re.

2014. ápr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!