Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátról hasra már könnyedén...

Hátról hasra már könnyedén átfordul, viszont hasról hátra még 1x sem fordult át. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

25-én lesz fél éves a kisfiam. Hátról hasra már nagyon szépen átfordul (pont 5 hónaposan fordult át először), viszont vissza még nem fordul. Ha megunta elkezd nagyon sírni, és amikor visszafordítom hátra, akkor újra hasra fordul és ha megunta megint sír.4 vagy 5 hetesen hasról hátra fordult, de a védőnő azt mondta, hogy az nem számít, mert nem tudatos volt. Első baba, valószínűleg ezért parázom túl a dolgot. Mindent nagyon szépen csinál. Megfogja a játékokat, nyúl értük, sokat gagyog, nevet hangosan.

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2014. ápr. 12. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd csinálja, ha megérett rá. Az én lányom négy hónaposan fordult hasról hátra, csinálta háromszor aztán csak másfél hónap múlva csinálta újra.

Hátról hasra már elmúlt fél éves mire átfordult. Addig meg folyamatosan sírt, hogy nem bír átfordulni.

Türelem én nagyon megtanultam várni, mert ő semmit sem csinált korán. 13 hónapos és egyedül még nem jár.

2014. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,még van ideje :) a fiam 2 hónaposan fordult át először hátról hasra,hasról hátra viszont csak pár nappal a betöltött fél év után. Mondjuk ő eleve jobban szeretett hason lenni,ahogy olvasom a te babád is :)
2014. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd csinálja. Nálunk is ez volt, több, mint eg hónap telt el így. Napra pontosan 6 hónaposan fordult először hasról hátra.
2014. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok. Megnyugtattatok!!

Boldog babázást, gyermeknevelést kívánok nektek!

2014. ápr. 12. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
az én lányom dettó ilyen volt, de fél éves kora után kicsivel már ment a dolog. Jó gyakorlat, ha egy pléd segítségével gurítgatod, mint a palacsintát, lehet mondókázni is közben :) nekünk gyógytornász javasolta
2014. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt úgy kell, hogy beletekerem egy plédbe és úgy gurítom ide oda? :)
2014. ápr. 13. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
nem :) hanem a plédet alárakod és ahogy emeled fel a szélét, úgy "emelődik" ő is, szóval átfordítod :)
2014. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendbe, rendben. Csak azért kérdeztem, mert hallottam már ilyet is, hogy plédbe tekerjük a babát, és úgy gurítjuk át. :) Oké, akkor ezt kipróbálom, amit írtál. Minden jót neked, és köszönöm a választ!!!
2014. ápr. 15. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!