Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesem rámutat a hasamra és...

1 évesem rámutat a hasamra és mondja hogy baba. Tényleg érti, hogy lesz tesója?

Figyelt kérdés

14 hetes terhes vagyok, eddig kb 3 szor mutattam neki hogy a hasamra hogy ott a baba. Nem érdekelte különösebben amivel nincs is baj, de tegnap este alvás előtt határozottan rámutatott a hasamra és hangosan közölte hogy baba.

Értheti hogy lesz tesója? Vagy csak megmaradt benne hogy én mutattam neki ezt?

Nem tömöm a kistesós dumával mert úgy gondolom hogy még úgy sem érti, majd később ha már látszik a hasam is rendesen, akkor talán jobban megérti majd.


2014. ápr. 16. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Off: Zsófi! Te az 1év 9hósodra 1 évest mondasz? Miért? Pont azért, mert a gyerekeknél 1 hónap is sokat számít, konkrétan mondanám, pl.másfél éves múlt. Nálad már tök mindegy, de én magamat a Te esetedben is 26 leszeknek mondanám.
2014. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi rossz nem volt abban hogy megkérdezte, mégis hogy 1 éves.
2014. ápr. 16. 14:54
 13/20 anonim ***** válasza:
köszönöm. kezdtem magam hülyén érezni... igen,én is azt mondanám az 1 év 6 hósra,hogy másfél. de nem biztos,h. mindenki. illetve az 1 év 4 hósra nem mondanám így ki,csak annyit mondanék,h. egy. viszont így is nagy a különbség értelemben. ne lovagoljatok már ezen. nekem számít h pontosan milyen idős a kérdező gyereke. pont.
2014. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13 hós volt a lányom, amikor elkezdett vigyorogni a pocakomra, kérdeztem, mi tetszik neki ennyire? Ő meg kijelentette, hogy nagyon viccesek a kis gyöngyök a baba szájában, eddig még nem látta őket! Egész nap ezen gondolkoztam ,aztán keresgélni kezdtem a neten és kiderült ,hogy pont abban a várandóssági korban vagyok, amikor kialakulnak a magzat fogai. Totál ledöbbentem! De később is voltak érdekes megnyilvánulásai a lányomnak, hogy miért pislog bent a baba hiszen nem is mehet a szemébe por? Meg hogy igyak mindig almalevet mert az a kedvence az öcsinek, mindig kalimpálva örül a finomságának( tényleg így volt). Ő végig eltökélten állította, hogy fiú a tesója, a dokik csak a vége felé látták, hogy tényleg az.
2014. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én a 1 gyerektől tudtam, hogy megfogant a második, ugyanis a nemi szervemre feküdt,és a hasamra tette a fejét napokig,aztán teszteltünk.Pozi lett.Brendonos katalógusban, babás újságokban szokta nézni a nagy pocakosokat,mára már az enyém is az, 32 hétben vagyok, ő meg most volt 1,5 éves.Kislány mindkettő, és mikor mocorog a pocakban, mondja a nevét a nagy.nagyon cuki, most már azt is leutánozza mikor mozog és ő is mondja, s fogja a hasát.Az ő hasában is baba van.
2014. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
jajjdecuki :) vajon az én nagylányom is csinál majd ilyeneket? :) 1 éves, 8 hós lesz,mikor megszületik a kicsi.
2014. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 14-es, hihetetlen amit írsz, picit hátborzongató a számomra. A férjemnek is felolvastam és csak ámulunk. :)))
2014. ápr. 16. 19:43
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor itt volt a barátnőm (16 hetes) terhes volt akkor és a doki még nem mondta a baba nemét. Megkérdeztem a kislányomat, hogy kislány vagy kisfiú van a pocakjában? Rózsaszínt vagy kéket adjunk neki? És kétszer is a kék kis cipőt rakta a pocakjára :) Azóta persze kiderült, hogy fiút várnak :)
2014. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15-s vagyok.Vegyetek babát(tesóbaba),amivel már most az elején el tud játszani, tedd be melléd mikor altatod a nagyot,öltöztessétek,etessétek, itassátok.Az is sokat segít.Elején tuti nem fog neki tetszeni.Mi mikor már terveztük a babaát, akkor volt ő 8 hós kapta az első tesóbabát, azóta már van 2-3 db is, más méretűek,van amelyiket fürdetni, biliztetni lehet.Nagyon élvezi, s mikor melyiknek kedvez, játszik vele.
2014. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nekem most egy nagyobb gyerkőcre lenne szükségem hogy megmondja, fiút vagy lányt várok. :))) Kisfiam van úgyhogy szerintem babát nem fogok venni neki. :)

Köszönöm a válaszokat. :)

2014. ápr. 17. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!