Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szurkes arnyalatu a baba...

Szurkes arnyalatu a baba ajka. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Olyan fako, nem mondanam hogy kek, tenyleg inkabb szurke, max.enyhen kekes es az sem allandoan ( tehat nem utestoo van) 3 honapos, alapos kardiologia vizsgalaton mar voltunk mas kapcsan es ott mindent rendben talaltak. Ezt kb. 2 napja vettem eszre es nagyon aggodom miatta. Holnap megyunk az orvoshoz, de addig is erdekelne, hogy volt-e masnal is ilyen?
2014. ápr. 14. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fázik? Attól lehet kicsit lilás az ajka.
2014. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szív vagy tudó problema. Inkabb tudó: nem jut eleg oxigénhez.
2014. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fazasra en is gondoltam, de jol feloltoztetes utan is megmaradt. Amugy jol eszik, jo kedvu es mozgekony. megneztek at oxigenelkatottsagot is es rendben talaltak.
2014. ápr. 14. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapásból nekem is az elégtelen légzés jutott eszembe, aztán a nem megfelelő keringés, de ha ott minden rendben van, akkor még az jutott eszembe, hogy esetleg vérszegénység? Ill. találtam egy kérdést: [link] 3921. kérdés. Ha legörgetsz, akkor a 2., aminek az a címe, hogy beszürkülés. Ott azt kérdezi az orvos, hogy kútvizet fogyaszt-e a gyermek, ha nem, akkor nem kell vele foglalkozni.
2014. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na jó, de ha anno voltatok kivizsgáláson, de 2 napja szürkül a szája, akkor nem mérvadó a vizsgálat eredménye, hisz ez mostani probléma.

szerintem ha mást nem, legalább telefonálj le az orvosnak, szerintem elég aggasztó

2014. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsó válaszolóval. Ez mostani probléma, nézzék meg a szívét, tüdejét, oxigénellátottságot mindent!!


majd írd meg, hogy mi volt.

2014. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mindenkinek. Voltunk orvosnal, alaposan megvizsgaltak nem talaltak nala semmit. Az orvos megnyugtatott, hogy babaknal megesik az ilyesmi diszkomfort erzetnel. Lehet fazott vagy beszorult a bufi vagy eppen nagyon kakilt. Na meg persze ha a sapadast alvas kozben tapasztalom az is normalis ezeknel a piciknel. Megmutatta hogyan ellenorizhetjuk a keringest. Egyebkent mar nem latom olyannak, de tovabbra sem rozsaszin az ajka hanem annal kicsiit sotetebb. De mivel allandoan szivogatja emiatt mar nem aggodok. Csak azert irtam le, hatha egyszer valakinek meg hasznosak lesznek ezek az infok. b
2014. ápr. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!