Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, ti hogyan tudtok...

Anyucik, ti hogyan tudtok 6-hó baba mellett sütkérezni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Teljesen elvagyok keseredve,mert egyszerüen semmi időm sincs,babám mellett.Azt sem tudom hogy fogok legalább 1-2 félét sütni.szomorú vagyok.mindig volt karácsonykor rengeteg finomság.és úgy hiányzik az a készűlődés.de nem megy.
2009. dec. 22. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálunk is. Én este csinálom, miután lefektettük. Legkésőbb 8-ig letesszük aludni és utána. Addig nem hozzákészülök.

Az enyém nem alszik sokat napközben, így ez a megoldás marad.

2009. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Két ev és között a kiságyában van,ott játszik,így mindenre van időm.Csak délután van közös játszás.Születése óta így szoktattam mind 3 gyerekemet.
2009. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"nem " szó helyett "meg"-et akartam. Elnézést kérek.
2009. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igaz idősebbek vagyunk,de párom dolgozik 24-én,igy egyedül kell elkészíteni a fát,és a menüt is.nos marad,a gyorsan,szépet menű.pl a bejglit idén készen veszem,előzőnap csinálom meg a halászlevet.és aszalt szilvával töltött pulyka lesz.A nagy darab pulykát több nagyobb darabra vágom,a közepét átszúrom,befűszerezem,tejföllel megkenem,és belerakom a szilvákat,be a sütőbe,és sajtszószt csinálok hozzá amit szintén lehet készen vásárolni.ez szerintem hamar meg van,és finom is lesz.boldog karácsonyt neked.ne engedd hogy elvegye az örömöd,hogy most nem tudsz úgy helyt állni mint eddig.van cserébe egy babád,sokkal jobb mint a töltött káposzta.
2009. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én annak idején úgy oldottam ezt meg, hogy a konyhabútor alsó részét átpakoltam úgy, hogy amit a kislányom elért oda raktam a műanyag edényeket, tálkákat. Leraktam elé egy pokrócot és kinyitottam neki a szekrényajtót és egész délelőttre megvolt neki a program. Az elején kicsit rossz volt kerülgetni(panelkonyha) kellett, de ezt is megoldottuk.
2009. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne görcsölj, elmegy a karácsony sütés nélkül is, majd jövőre!
2009. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia,az én férjem csak 24.-én este érkezik haza,én is akkor csinálok mindent amikor este elaludt.Tegnap megcsináltam a zserbót,ma előkészitem a raffaello golyót és a kókuszgolyót,holnap megfőzöm a töltött káposztát és feldiszitem éjjel a fát,igy csütörtökre csak a göngyolthús és a leves marad.Fárasztó de megéri,hiszen lesz egy meghitt karácsonyunk a gyönyörű kislányunkkal.
2009. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 9 hónapos a lányom, de csak akkor tudok ilyennel foglalkozni ha alszik. Napközben már csak 1x alszik, tegnap megsütöttem a zserbót, ma jöhet a kókusz kocka. Sajna csak így megy.
2009. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű almatortát csinálok, ez megvan kb 2x20 perc alatt, aztán megsül magától.

A kaja olyan, hogy a krokett mirelit, a húst előző nap lehet panírozni (lehet, hogy pácoltan sütöm inkább), a szilvaleves meg direkt jó hidegen is meg forrón is, úgyhogy előző nap készül.

Összefoglalva: több részletben, manóval a nyakamban vagy amikor apa hazajön.

2009. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűt,de többfélét csinálok. Ott van velem a konyhában.
2009. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!