Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használhat gyerek...

Mikortól használhat gyerek sátort a baba? Nekem nagyon tetszik. Aktuális játékaink vannak. Semmi ötletem karácsonyra.6hónaposan korai?

Figyelt kérdés
Végül is nemsokára mászik. Belemehet,ki...
2009. nov. 27. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az 1 éves szülinapjára vettünk, mert a szekrényekbe is nagyon szeret bujkálni. Hát, nem nagyon érdekli. Ha tisztába akarom tenni, akkor oda bújik el előlem. Egyébként nem játszik benne. Kicsit bosszantó is, már gondolkodom, hogy szétszerelem.
2009. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi is az elso szulinapra vettunk sátrat, alaguttal. nem nagyon jott be, keveset játszik benne, néha bujocskázunkés ott bujik el:) de magátol nem nagyon érdekli, pedig tobb mint fél éve van már.

lehet, h beválna nálatok, de szerintem ilyen kicsi még nem igazán értékeli, mi is az, mire valo.

2009. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is az 1. szülinapra kaptuk. A mi kisfiunk szereti. Persze nem egész nap, de úgy 15-20 perceket eljátszik benne. Van hozzá 250 labda, azokat dobálja ki, meg teszi vissza. Játszik benne "kukucs-ost". Szóval nekünk bejött, de szerintem is 6 hónaposnak még korai.
2009. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam,mert aktuális játékból van egy csomó,de majd akkor még átgondolom.
2009. nov. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!