Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek a Tescoban tortát...

Vennétek a Tescoban tortát babátoknak 1éves szülinapra?

Figyelt kérdés
tejet már be vezettem 2het doki javaslatára. ha vennétek akkor milyet?

2014. ápr. 18. 13:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Cukiból rendeltük, Micimackó és barátai voltak rajta, kis tó, kövekkel, náddal, virágokkal :) Tescoból semmiképp se vennék.
2014. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
olyat vennék, ami a vendégeknek ízlik. Nálunk a gyerek hozzá sem nyúlt a tortához, pedig külön volt neki is egy kicsi
2014. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Én jó minőségű cukrászdából rendelnék vagy sütnék. Bp-en pl. ajánlom a Daubnert, az szuper.
2014. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Gabi86 ***** válasza:
szerintem süss neki te vmi gyümit tortát.nem nehéz.cukrász a végzetségem úgyhogy a cukrászdai tortákba is beleraknak sok sz.r,ilyen olyan állomány javítókat.a fagyikról meg ne is beszéljünk.már sajnos nem olyan mint régen amikor még gyerek voltam.
2014. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Aki azt írta,hogy tescoból nem venne,megkérdezhetem,hogy miért?? Ott sütik a tortákat aznap,rendes SZAKKÉPZETT cukrászok,minden tortán ott van,hogy mit tartalmaz a süti. Amit megveszel a cukrászdába,szerintetek hogyan készül? Azt sem tudod mi van benne. A tesco sokkal jobban ellenőrizve van,mint pl egy falusi kis cukrászda,ahol megjegyzem hallottam már,hogy a liszteszsákok mellett egerek futkosnak(igaz ez Budapesti cukrászda volt). Attól mert tesco? Azért kell előitéletesnek lenni? Várom a lepontozókat...
2014. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
barátnőm akar a fiának venni a tescoban tortát és a kisebb fajtát ami gyereknek készül. én nagyon meg vagyok elégedve a tescos tortákkal pont olyan mint ha cukrászdába csinálták volna. mi le is teszteltük volt hogy ugyan olyan ízűt vettem és csináltattam egyszerre. hát ég és föld volt a kettő. tescos sokkalta krémesebb volt. árban is nagy volt a különbség. a kislányomnak párom fog csinálni tortát holnap :)
2014. ápr. 18. 21:09
 17/26 anonim ***** válasza:
67%

Valljuk be az első születésnapi torta leginkább a szülőknek, családnak szól. Mert, hogy azt a gyereket nem érdekli,hogy honnan, miből van az a két falat,amit megeszik, az is biztos.

Én a fiamnak egy tortaszobrász barátnőmmel 3 emeletes elég komoly tortát csináltam. Egy napunk ráment.:)

Aztán mi lett? Lefotóztuk vele a gyereket, aki megette egy kis szelet kb. negyedét és ennyi! Nem mondom,hogy legközelebb máshogy csinálnám, mert az én lelkemnek kellett,hogy így készüljek rá, de akinek nincs ehhez ideje, ügyessége, az nyugodtan vegyen bárhonnan egy tortát!

2014. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Még felnőttnek sem. Akkor inkább keresnék egy cukrászdát, de tesco-s, auchan-os tortát nem veszek.
2014. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%

# 7


Akkor esetleg te nézd meg a címkét mielőtt hülyeségeket beszélsz!


A Tesco hipermarketekben helyben készül minden sütemény és torta a cukrászaton! Szakképzett CUKRÁSZOK készítik őket és 100x szigorúbban vannak ellenőrizve mind alapanyag, mind készítési körülmények szintjén, mint egy maszek cukrászat, ahol a "mindent bele" elv érvényesül...


És igen, MINDEN helyben készül, nem hozzák, nem dobozolt, nem tartósított... Olyan gépparkjuk van, mint egy profi cukrászatnak, habverőkkel, nagy keverőgépekkel, csoki meg hasonló olvasztó cuccokkal. Egyedül a piskótalap az, melyet készen hozatnak, de sok helyen azt is helyben sütik, ahol van rá lehetőség. Összes habot, krémet, mázt a cukrász készít el!


Szóval nem kell butaságokat terjeszteni.

2014. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én babapiskótából készítettem egy alapot , arra tettem mascarpone krémet és tettem rá friss gyümölcs karikákat...imádta :)
2014. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!