Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek a Tescoban tortát...

Vennétek a Tescoban tortát babátoknak 1éves szülinapra?

Figyelt kérdés
tejet már be vezettem 2het doki javaslatára. ha vennétek akkor milyet?

2014. ápr. 18. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Inkább sütnék valami gyümölcstorta félét.
2014. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

tescoban??? de ott előre elkészített, tartósított, hetekig elálló torták vannak, nem? én magam nem ennék belőle, nem hogy a gyerekemnek adjak. elnézést, ha tévedek.

mi cukrászdában csináltattunk egyedi kinézetű és ízű tortát, amiből nyugodtan ehet.

2014. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%

én sem tescóban vásárolnék, azok nem helyben készülnek tudtommal, inkább készíts házilag, vagy cukrászdában vedd meg, mert ott nem tartósítják annyi mindennel, egy-két napra előre dolgoznak.

egyébként ha már tejet és lisztet is eszik, akkor bármilyet vehetsz

2014. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2-es nem tartósított tórák vannak ott aznap csinálják és másnapig van a dátum rajta hogy fogyasztható. amúgy egyik ismerősöm ott akar a fiának venni.
2014. ápr. 18. 13:42
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan nem a tescoba vettem a fiamnak de akár ott is vehettem volna mivel nem igazán érdekelte a torta az első szülinapján, éppen hogy megkóstolta a krémet meg egy falatot a piskótából..

Semmi baja nem lesz tőle a gyereknek mivel szerintem akkora mennyiséget nem eszik belőle, és valóban nem hetekig állnak ott a torták..

2014. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

értem, nem tudtam hogy helyben készítik, ha a minősége rendben van, akkor vegyél nekik ott.

az utolsónak abban igaza van, hogy kb. 4 éves korukig hidegen hagyja őket a torta íze, ha leakarod őket kenyerezni, csináltass állat alakút cukiban, vagy ha mindenképp tesco, és sima csoki torta vagy ilyesmi, akkor mindenképp vegyél rá neki marcipán figurát. Odáig lesz érte az unokahugaim hozzá se szoktak nyúlni a tortához, csak rámarkolnak a marcipánra és egész délután azt rágcsálják :)

2014. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Ezek műanyag torták, tele vannak vegyi dolgokkal! Nézd csak meg a dobozán, mit tartalmaz! Kóstoltuk már, de sosem veszünk.

Én az első szülinapra sütöttem otthon egy egyszerű tortát, feldíszítettem tejszínhabbal, marcipán figurákkal. A másodikra és azóta is cukrászdában sütjük, olyan cukiban, ahol tudjuk, hogy tojást használnak tojáspor helyett, lisztet használnak lisztpótló helyett....

2014. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Így, hogy már átéltem egy egyéves szülinapot:-) már igent mondanék. Én csináltam a lánykámnak, hát hozzá sem nyúlt. Szóval mehet az a torta, nem hiszem, hogy sokat enne belőle a baba:-)
2014. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Nekem már 2x volt szerencsém 1. szülinapot ünnepelni! :)

Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy a gyerekeim nonpluszultra tortát kaptak, csak minibe..az ő méretükben.(erre gyertya, ezt vittem nekik, és ezt túrták szét és ehettek is belőle) A vendégeknek pedig sütöttem sütit.A gyerekeknek túrótortát csináltattam, itt a közelünkben van egy nagyon jó cuki, a vendégeknek pedig Üdítő szeletet dobtam össze.

De az biztos, hogy tescosat még én se eszek!!!

2014. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mi rendeltunk neki 5 szeletes tortat :) szetturta, megnyalta es ennyi. Pedig hogy keszultem ra :D
2014. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!