Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet barackkal kezdeni a...

Lehet barackkal kezdeni a hozzátáplálást alma helyett?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem lehet, en is barackkal kezdtem mert az alma nem nagyon izlett neki, meg mintha a pocija is fajdogalt volna tole. Majd mikor mar kiprobaltam "mindent" addigra 6 honapos elmult es visszatertem neki az almahoz de mar kekszet kevertem bele neki na igy mar megette kanalastol:)

Szerintem probald ki!Bar nem tudom miert akarod barackal kezdeni az nem derult ki a kerdesedbol. Jo etvagyat nektek!

2008. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan lehet! Én sem almával kezdtem, hanem körtével. Mindenki mondogatta, hogy milyen puffasztó, meg fájni fog a pocija, de nem volt semmi gond.
2008. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is barackkal kezdtem, mert az almát nem szereti, a mai napig fintorog, öklendezik ha kóstoltatom vele.
2008. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a barackra, mert most az terem otthon, és nem szeretném kihagyni ezt a lehetőséget. Almát bármikor lehet neki adni.
2008. júl. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!